:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

ماجدی: ایران دومین برگزار کننده کلاس های مربیگری آسیا است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 272 ] - سه شنبه, 3 بهمن 1402

ماجدی: ایران دومین برگزار کننده کلاس های مربیگری آسیا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران دراولین روز شروع کلاس مربیگری درجه B کنفدراسیون فوتب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ماجدی: ایران دومین برگزار کننده کلاس های مربیگری آسیا است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران دراولین روز شروع کلاس مربیگری درجه B کنفدراسیون فوتب...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران دراولین روز شروع کلاس مربیگری درجه B کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: «خوشحال هستم در اولین روز آغاز کلاسی حضور دارم که اغلب شرکت کننده های آن فوتبال بازی کرده اند و این رشته را به خوبی می فهمند. باید یاد آوری کنم در جلساتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شده کلاس درجه B را مهم ترین کلاس مربیگری می دانند. این کلاس درواقع اولین کلاس مربیگری است که یک مربی (کوچینگ) را درآن آموزش می بیند؛ پایه و اساس کلاس های مربیگری همین کلاس است و باید آن را جدی بگیرید. در جلسه آخری که در کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتیم دو کلاس جدید اضافه شد؛ یکی B پایه و دیگری کلاس A پایه که برای رده های زیر 20 سال و زیر 17 سال است»
رئیس هیات فوتبال استان تهران ادامه داد: «شما عزیزان فوتبال را خوب می شناسید. برخی ازشما سابقه کار کردن با مربی های بزرگ خارجی و داخلی را داشته اید. کلاس های ما ذهن شما را طبقه بندی می کند که شما را در راه رسیدن به اهداف تان در مربیگری یاری خواهد رساند. یکسری مسائل را باید در کلاس ها یاد بگیریم؛ مهم ترین مسئله ای که به شما عزیزان توصیه می کنم انضباط کاری است. فوتبال ایران نتیجه گرا است. اگر امروز تیم آقای قلعه نویی امارات را ببرد، همه کارشناسان، روزنامه ها و سایت ها می گویند این تیم باید قهرمان شود و اگر امروز نتیجه نگیرد مورد انتقاد قرار می گیرد. فوتبال نتیجه گرا است»
ماجدی صحبت های خود را با بیان این جملات ادامه داد: «هر کدام از شما عزیزان اگر یک جمله از این کلاس برداشت کنید شاید یک تغییر بزرگی در روند مربیگری تان اتفاق بیفتد. آقای شکوری به عنوان ریاست کمیته آموزش فدراسیون فوتبال مسئولیت سخت و سنگینی را بر عهده دارد و همچون همیشه باید نظارت بیشتر داشته باشند.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران با این جملات به صحبت های خود پایان داد: «در بخش آموزش درآسیا اگر اول نباشیم دوم یا سوم هستیم. زمانی که نماینده های فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا ما را تایید می کنند و می گویند کلاس هایی در این سطح که حتی در کشور های عربی برگزار نمی شود را در ایران برگزار کنید نشان دهنده سطح بالا و استاندارد برگزاری این دوره های آموزشی است. درنهایت از آقای دکتر شکوری و آقای محبی و خانم دکتر کاظم که واقعا زحمت های بسیاری را می کشند که برگزاری این کلاس ها ادامه یابد، صمیمانه قدردانی می کنم.»

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول