:: یکشنبه, 31 تیر 1403

غلامرضا سلیمانی: 50 درصد به حقوق داوران اضافه شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 585 ] - سه شنبه, 26 دی 1402

غلامرضا سلیمانی: 50 درصد به حقوق داوران اضافه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، با تصمیماتی که اخیرا از سوی دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران اتخاذ گردید، حقوق داوران... 5 out of 5 based on 1 ratings.
غلامرضا سلیمانی: 50 درصد به حقوق داوران اضافه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، با تصمیماتی که اخیرا از سوی دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران اتخاذ گردید، حقوق داوران...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، با تصمیماتی که اخیرا از سوی دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران اتخاذ گردید، حقوق داوران شاغل در لیگ های تهران افزایش چشمگیری پیدا کرده است. غلامرضا سلیمانی، رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان تهران با ابراز خرسندی از تحولاتی که به تازگی در این راستا به وجود آمده گفت:« از زمانی که آقای ماجدی ریاست هیات را به عهده گرفتند، اصرار داشتند معوقات داوران به سرعت پرداخت شود. یکی دیگر از دغدغه های ایشان افزایش دستمزد داوران شاغل در فوتبال تهران بود که با برنامه ریزی های تازه از سوی ایشان و کارگروه ویژه ای که مسئول این اقدام بودند، درنهایت مقرر گردید 50 درصد به حقوق داوران اضافه شود.»
سلیمانی درادامه صحبت های خود می گوید:«داوران شاغل در فوتبال تهران عموما معوقات زیادی داشتند که با اقدامات اخیر، پرداختی به آن ها به روز شده است. با توجه به اینکه هزینه های زندگی داوران نیز افزایش یافته، بالا رفتن 50درصدی دستمزدها می تواند به بهبود معیشت آن ها کمک کند. طبق برنامه ای که در دستورکار هیات فوتبال استان تهران است و آقای ماجدی هم به آن تاکید دارد، بنا داریم تا بهمن ماه بخش دیگری از حقوق داوران را بپردازیم و سال مالی را بدون معوقه به پایان برسانیم.»
سلیمانی با اشاره به دشوار بودن برگزاری رقابت های فوتبال در سطح استان تهران با توجه به تعدد بازی ها، به صحبت های خود پایان داد:« اگر به جدول مسابقاتی که در رده های سنی تهران برگزار می شود، نگاه کنید متوجه می شوید با چه حجم عظیمی از بازی ها مواجه ایم. برنامه ریزی داوری برای این تعداد رقابت درون استانی کار ساده ای نیست و بنا داریم در آینده با ایجاد بسترهای جدید آموزشی، تعداد داوران را افزایش داده و آن ها را از لحاظ کیفی نیز ارتقاء دهیم که درباره برنامه های جدید مان اطلاع رسانی خواهیم کرد.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول