:: پنجشنبه, 10 اسفند 1402

تشکر و قدردانی هیات فوتبال تهران از اهالی فوتبال ورامین

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 146 ] - یکشنبه, 24 دی 1402
تشکر و قدردانی هیات فوتبال تهران از اهالی فوتبال ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، برگزاری مراسم اختتامیه فوتبال و فوتسال شهرستان ورامین در دو گروه آقایان و بانوان با حضور جمع کثیری از عل...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، برگزاری مراسم اختتامیه فوتبال و فوتسال شهرستان ورامین در دو گروه آقایان و بانوان با حضور جمع کثیری از علاقمندان به این رشته سبب شد دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران ضحبت هایی پیرامون این موضوع بیان کند: «لازم است به طور رسمی تشکر و قدردانی خود را از برگزار کنندگان این مراسم اعلام کنم. برای فوتبال استان تهران یک روز فراموش نشدنی و به یادماندنی رقم خورد وحضور پرشور علاقمندان به ورزش در محل برگزاری نشان داد فوتبال و فوتسال تا چه اندازه میان مردم ورامین محبوب و پراهمیت است. ورامین و شهر های تابعه استعداد های بسیاری در فوتبال و فوتسال دارند که اگر در مسیر درست آموزش قرار بگیرند، حرف های بسیاری برای گفتن خواهند داشت و استعدادهادی این شهرستان به مدارج بالا خواهند رسید. با توجه به تلاش هایی که هیات فوتبال این شهرستان انجام می دهد و همچنین علاقمندی بسیاری که میان نوجوانان و جوانان برای فعالیت در فوتبال و فوتسال وجود دارد، انتظار داریم در آینده شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این دو رشته در شهرستان ورامین باشیم.»
ماجدی ادامه داد: «دورنمای بسیار مطلوبی را برای ورزش شهرستان ورامین متصورم؛ به این دلیل که سطح علاقمندی در این شهرستان بسیار بالا است و ما باید از این ظرفیت فوق العاده در راستای رشد هرچه بیشتر فوتبال و فوتسال ایران نهایت بهره و استفاده را ببریم. آرزوی من این است که ورامین با حمایت مسئولان و حامیان مالی در آینده تیم هایی در سطح اول فوتبال و فوتسال ایران داشته باشد و با نماینده های خود در عالی ترین سطح فوتبال و فوتسال شرکت کند.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران درپایان اظهارات خود این جملات را به زبان آورد: «بار دیگر از ریاست محترم هیات فوتبال شهرستان ورامین، رئیس ورزش و جوانان ورامین، مسئولان محلی، اعضای شورای شهر و همه افرادی که بانی برگزاری این مراسم باشکوه و ماندگار شدند تشکر می کنم و امیدوارم فوتبال و فوتسال در شهرستان ورامین با این حجم از علاقمندی روز های خوشی را تجربه کند.»

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول