:: شنبه, 26 خرداد 1403

تشکر و قدردانی هیات فوتبال تهران از اهالی فوتبال ورامین

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 210 ] - یکشنبه, 24 دی 1402
تشکر و قدردانی هیات فوتبال تهران از اهالی فوتبال ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران ، برگزاری مراسم اختتامیه فوتبال و فوتسال شهرستان ورامین در دو گروه آقایان و بانوان با حضور جمع کثیری از عل...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات فوتبال استان تهران، برگزاری مراسم اختتامیه فوتبال و فوتسال شهرستان ورامین در دو گروه آقایان و بانوان با حضور جمع کثیری از علاقمندان به این رشته سبب شد دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران ضحبت هایی پیرامون این موضوع بیان کند: «لازم است به طور رسمی تشکر و قدردانی خود را از برگزار کنندگان این مراسم اعلام کنم. برای فوتبال استان تهران یک روز فراموش نشدنی و به یادماندنی رقم خورد وحضور پرشور علاقمندان به ورزش در محل برگزاری نشان داد فوتبال و فوتسال تا چه اندازه میان مردم ورامین محبوب و پراهمیت است. ورامین و شهر های تابعه استعداد های بسیاری در فوتبال و فوتسال دارند که اگر در مسیر درست آموزش قرار بگیرند، حرف های بسیاری برای گفتن خواهند داشت و استعدادهادی این شهرستان به مدارج بالا خواهند رسید. با توجه به تلاش هایی که هیات فوتبال این شهرستان انجام می دهد و همچنین علاقمندی بسیاری که میان نوجوانان و جوانان برای فعالیت در فوتبال و فوتسال وجود دارد، انتظار داریم در آینده شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این دو رشته در شهرستان ورامین باشیم.»
ماجدی ادامه داد: «دورنمای بسیار مطلوبی را برای ورزش شهرستان ورامین متصورم؛ به این دلیل که سطح علاقمندی در این شهرستان بسیار بالا است و ما باید از این ظرفیت فوق العاده در راستای رشد هرچه بیشتر فوتبال و فوتسال ایران نهایت بهره و استفاده را ببریم. آرزوی من این است که ورامین با حمایت مسئولان و حامیان مالی در آینده تیم هایی در سطح اول فوتبال و فوتسال ایران داشته باشد و با نماینده های خود در عالی ترین سطح فوتبال و فوتسال شرکت کند.»
رئیس هیات فوتبال استان تهران درپایان اظهارات خود این جملات را به زبان آورد: «بار دیگر از ریاست محترم هیات فوتبال شهرستان ورامین، رئیس ورزش و جوانان ورامین، مسئولان محلی، اعضای شورای شهر و همه افرادی که بانی برگزاری این مراسم باشکوه و ماندگار شدند تشکر می کنم و امیدوارم فوتبال و فوتسال در شهرستان ورامین با این حجم از علاقمندی روز های خوشی را تجربه کند.»

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول