:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

محمدانصاری: خدارا شکر دوباره می توانم فوتبال بازی کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 373 ] - شنبه, 23 دی 1402
محمدانصاری: خدارا شکر دوباره می توانم فوتبال بازی کنم

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، محمد انصاری، بازیکن تیم فوتبال جوانان سایپا که هفته گذشته در جریان بازی با ایران مهر دچار مصدومیت ازناحیه سر شد ...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، محمد انصاری، بازیکن تیم فوتبال جوانان سایپا که هفته گذشته در جریان بازی با ایران مهر دچار مصدومیت ازناحیه سر شد و به دلیل وخامت حالش بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت، درباره اتفاقات آن روز می گوید:« از لحظه ای که دچار مصدومیت شدم چیزی یادم نیست. آن روز را اصلا به خاطر ندارم، چون بیهوش بودم؛ اما بعد از اینکه به هوش آمدم متوجه شدم که برایم زحمات زیادی کشیده شده تا به زندگی عادی برگردم. از آقای دکتر سلطانی، پزشک تیم سایپا که سنگ تمام گذاشتند، تشکر می کنم. هم تیمی هایم هم در آن لحظات زحمات زیادی کشیدند و درشرایطی که برای ورود آمبولانس به داخل ورزشگاه مشکلاتی به وجود آمده بود دست به دست هم دادند و راه را باز کردند تا آمبولانس زودتر بالای سر من برسد و به بیمارستان منتقل شوم. از پدر یکی از بازیکنان نیز تشکر می کنم که درلحظاتی که من بیهوش بودم به پزشک تیم کمک کردند تا حال من بهتر شود.»

 انصاری در ادامه صحبت هایش گفت:« خوشبختانه بعد از اینکه به بیمارستان رفتم حالم بهتر شد و پزشکان بعد از گرفتن آزمایش های متعدد اعلام کردند خطر رفع شده و می توانم دوباره به زندگی عادی برگردم و درکنار هم تیمی هایم تمرین کنم. خدا را شکر می کنم که می توانم دوباره فوتبال بازی کنم.»

انصاری درباره ملاقات رئیس هیات فوتبال در همان ساعات اولیه مصدومیت نیز این توضیحات را داد:« از آقای ماجدی کمال تشکر را دارم. ایشان خیلی زحمت کشیدند و بلافاصله بعد از اینکه در جریان آسیب دیدگی من قرار گرفتند به بیمارستان مراجعه واز من عیادت کردند. ایشان صحبت های روحیه بخشی با من داشتند و اعلام کردند هر کمکی لازم باشد دریغ نخواهند کرد.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول