:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

اقدامات سریع پزشکی برای بازیکن سایپا و عیادت دکتر ماجدی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 380 ] - جمعه, 22 دی 1402

اقدامات سریع پزشکی برای بازیکن سایپا و عیادت دکتر ماجدی

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در جریان بازی تیم های سایپا و ایران مهراز هفته بیست و سوم لیگ جوانان تهران حادثه ناگواری برای محمد انصاری، بازیک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اقدامات سریع پزشکی برای بازیکن سایپا و عیادت دکتر ماجدی

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در جریان بازی تیم های سایپا و ایران مهراز هفته بیست و سوم لیگ جوانان تهران حادثه ناگواری برای محمد انصاری، بازیک...


به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، در جریان بازی تیم های سایپا و ایران مهراز هفته بیست و سوم لیگ جوانان تهران حادثه ناگواری برای محمد انصاری، بازیکن تیم فوتبال جوانان سایپا رخ داد و این بازیکن حوالی دقیقه 60 حین اقدام به زدن ضربه سر با یکی از بازیکنان تیم ایران مهر برخورد شدیدی داشت که در همان لحظه دچار ضربه مغزی شد. 

با اقدامات فوری که دکتر سلطانی، پزشک تیم فوتبال جوانان سایپا درهمان لحظات اولیه در زمین مسابقه انجام داد این بازیکن که در شرایط ناپایداری قرار داشت وهوشیاری خود را از دست داده بود، احیا گردید؛ همچنین بازیکن مصدوم برای انجام اقدامات پزشکی دقیق تر توسط آمبولانس مستقر در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی تهران، به بیمارستان شهدای یافت آباد انتقال یافت.

به دنبال انتشار خبر آسیب دیدگی نامبرده، دکتر سید میرشاد ماجدی، رئیس هیات فوتبال استان تهران نیزبلافاصله خود را به بیمارستان شهدای یافت آباد رساند و ضمن عیادت از این بازیکن با خانواده او نیز دیدار و گفت وگو کرد.

خوشبختانه برای این بازیکن حادثه تلخی رخ نداد و با اقدامات پزشکی که در حال انجام است، به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که در جریان این حادثه علاوه بر پزشک تیم فوتبال جوانان سایپا، آقای محسن طالبی و آقای فغانی(ناظربرگزاری) نیز زحمات بسیاری کشیدند تا حادثه ناگواری برای این بازیکن جوان رخ ندهد. 

هیات فوتبال استان تهران از همه افرادی که در این ماجرا مسئولانه پیگیر سلامتی محمد انصاری بودند، کمال قدردانی را دارد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول