:: شنبه, 26 خرداد 1403

آرزوی موفقت برای تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 213 ] - دوشنبه, 18 دی 1402

آرزوی موفقت برای تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران ،  تیم ملی فوتبال ایران در آستانه رویدادی بزرگ قرار دارد؛ جامی کهن که قریب به 47 سال است در دستان مردان شایس... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آرزوی موفقت برای تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران ،  تیم ملی فوتبال ایران در آستانه رویدادی بزرگ قرار دارد؛ جامی کهن که قریب به 47 سال است در دستان مردان شایس...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، تیم ملی فوتبال ایران در آستانه رویدادی بزرگ قرار دارد؛ جامی کهن که قریب به 47 سال است در دستان مردان شایسته فوتبال ایران زمین قرار نگرفته و سالیان متمادی است که فوتبال دوستان انتظار تکرار قهرمانی در جام ملت های آسیا را می کشند.


آخر بار که تیم ملی فوتبال ایران موفق شد به جام طلایی فوتبال مردان ملت های آسیا چنگ بزند به سال 1976 مربوط است و از آن تاریخ تا کنون فوتبال ایران به رغم همه شایستگی ها و توانمندی ها نتوانسته قهرمانی 47 سال پیش را تکرار کند.

اکنون بار دیگر جامعه فوتبال چشم امید بسته به هنر مردان فوتبال ایران تا این بار طلسم ناکامی در این تورنمنت را شکسته و برای چهارمین بار بر سکوی نخست آسیا تکیه زنند و با جام قهرمانی به ایران عزیز بازگردند.

هیات فوتبال استان تهران به عنوان یکی از بازوهای اصلی رشد و توسعه فوتبال ایران در این برهه حساس بر خود ضروری و واجب می داند که برای مجموعه فعال در تیم ملی فوتبال ایران (مسئولان، مربیان و بازیکنان) پیش از شروع این تورنمنت بزرگ  آرزوی موفقیت و کامیابی کند.

همچون همه علاقمندان به فوتبال در سراسر کشورمان بی صبرانه انتظار می کشیم تیم ملی فوتبال ایران با همت و تلاش همه ارکان با جام قهرمانی از جام ملت های 2023 قطر به ایران بازگردد و موجب شور، شعف و شادمانی مردم ایران شود.

امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران در کنار اخلاق مداری و حفظ ارزش های انسانی بهترین نمایش ممکن را در آوردگاه جام ملت های آسیا به اجراء بگذارد و به این ناکامی طولانی پایان دهد.

                                                                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول