:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

فراخوان طراحی لوگو هیات فوتبال استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 518 ] - چهارشنبه, 1 آذر 1402
فراخوان طراحی لوگو هیات فوتبال استان تهران

هیات فوتبال استان تهران در نظر دارد نسبت به طراحی و انتخاب نشان جدید خود از طریق فراخوان عمومی اقدام کند. هیات فوتبال استان تهران در نظر دارد در راستای بازنگر...

هیات فوتبال استان تهران در نظر دارد نسبت به طراحی و انتخاب نشان جدید خود از طریق فراخوان عمومی اقدام کند.

هیات فوتبال استان تهران در نظر دارد در راستای بازنگری در لوگو هیات فوتبال به همین خاطر، از ، اساتید فن، طراحان گرافیک و همچنین هنرمندان و هنرجویان این حوزه و دیگر علاقه مندان به شرکت در این فراخوان دعوت می شود طرح یا طرح های پیشنهادی خودشان را تا پایان وقت اداری روزدوشنبه مورخ 20 آذر ماه و با رعایت ویژگی ها و توضیحات به شرح ذیل و به صورت فایل دیجیتال و با فرمت JPG و با کیفیت حداقل معادل 300 DPI به آدرس ایمیل Info@football-tehran.com ارسال کنند.

گفتنی است، سه طرح از بین طرح های ارسالی پس از یک مرحله ارزیابی اولیه توسط مدیران ارشد هیات فوتبال استان تهران انتخاب می شود. هیات داوران سه اثر برتر را جهت انتخاب طرح نهایی معرفی خواهد کرد تا در نهایت طرح منتخب به عنوان لوگوی جدید هیات فوتبال تهران معرفی شود.
لازم به ذکر است که به طراح طرح منتخب توسط هیات فوتبال استان تهران ، یک عدد کیت تیم ملی و چهار کیت باشگاهای لیگ برتر شامل (استقلال،پرسپولیس، پیکان، هوادار ) اهدا خواهد شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول