:: پنجشنبه, 10 اسفند 1402

ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 248 ] - دوشنبه, 29 آبان 1402
ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود

جام جهانی زیر 17 سال/ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود عضو هیات رئیسه فدراسیون گفت:در حال حاضر،مهم ترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوا...

جام جهانی زیر 17 سال/ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود
عضو هیات رئیسه فدراسیون گفت:در حال حاضر،مهم ترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوانان ادامه داشته باشد و انرژی مثبت به سمت تیم بفرستیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،میرشاد ماجدی،رئیس کمیته جوانان در آستانه دیدار تیم زیر 17 سال کشورمان مقابل مراکش عنوان کرد:گذشته و بررسی نقاط و ضعف آنچه در تاریخ به وقوع پیوسته،چراغ راه آینده است.به همین دلیل،ابتدا وظیفه خود می دانم از همراهی همه روسای هیات های فوتبال و استعدادیابان سرتاسر کشور که در در بیش از دو سال گذشته در جهت معرفی استعدادهای جدید کمک کردند نهایت سپاس را داشته باشم.

وی ادامه داد:خوشحالم در حال حاضر با درایت،تلاش و برنامه ریزی کادر فنی،تیمی داریم که درست است از نظر سنی بالا نیست اما بسیار قابل احترام و بزرگ است.امیدوارم با ادامه این روند،به ویژه در مسابقه با مراکش،احترام فوتبال جهان به این تیم بیشتر و بیشتر شود.

ماجدی خاطرنشان کرد:تیم دوست داشتنی کشورمان،صرف نظر از هر نتیجه ای تا امروز افتخارآفرین بوده است.در حال حاضر،مهم ترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوانان ادامه داشته باشد و انرژی مثبت به سمت تیم بفرستیم.قطعا در فاز آتی،برنامه فدراسیون تقویت روند مثبت و صعودی مربوط به این تیم  و تعمیم آن به تیم های رده های بعدی است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول