:: شنبه, 26 خرداد 1403

ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 339 ] - دوشنبه, 29 آبان 1402
ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود

جام جهانی زیر 17 سال/ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود عضو هیات رئیسه فدراسیون گفت:در حال حاضر،مهم ترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوا...

جام جهانی زیر 17 سال/ماجدی:امیدوارم احترام جهان به تیم ما بیشتر و بیشتر شود
عضو هیات رئیسه فدراسیون گفت:در حال حاضر،مهم ترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوانان ادامه داشته باشد و انرژی مثبت به سمت تیم بفرستیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،میرشاد ماجدی،رئیس کمیته جوانان در آستانه دیدار تیم زیر 17 سال کشورمان مقابل مراکش عنوان کرد:گذشته و بررسی نقاط و ضعف آنچه در تاریخ به وقوع پیوسته،چراغ راه آینده است.به همین دلیل،ابتدا وظیفه خود می دانم از همراهی همه روسای هیات های فوتبال و استعدادیابان سرتاسر کشور که در در بیش از دو سال گذشته در جهت معرفی استعدادهای جدید کمک کردند نهایت سپاس را داشته باشم.

وی ادامه داد:خوشحالم در حال حاضر با درایت،تلاش و برنامه ریزی کادر فنی،تیمی داریم که درست است از نظر سنی بالا نیست اما بسیار قابل احترام و بزرگ است.امیدوارم با ادامه این روند،به ویژه در مسابقه با مراکش،احترام فوتبال جهان به این تیم بیشتر و بیشتر شود.

ماجدی خاطرنشان کرد:تیم دوست داشتنی کشورمان،صرف نظر از هر نتیجه ای تا امروز افتخارآفرین بوده است.در حال حاضر،مهم ترین بحث این است که حمایت از تیم نوجوانان ادامه داشته باشد و انرژی مثبت به سمت تیم بفرستیم.قطعا در فاز آتی،برنامه فدراسیون تقویت روند مثبت و صعودی مربوط به این تیم  و تعمیم آن به تیم های رده های بعدی است.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول