:: شنبه, 5 خرداد 1403

حیدری: تاج بی طرفی اش در انتخابات هیئت فوتبال تهران را حفظ کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 470 ] - سه شنبه, 18 مهر 1402
حیدری: تاج بی طرفی اش در انتخابات هیئت فوتبال تهران را حفظ کرد

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مهدی تاج با وجود آنکه با همه نامزدهای هیئت فوتبال تهران رفاقت داشت، اما در این مدت سعی کرد بی طرفی خود را حفظ کند. طهمورث ...

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مهدی تاج با وجود آنکه با همه نامزدهای هیئت فوتبال تهران رفاقت داشت، اما در این مدت سعی کرد بی طرفی خود را حفظ کند.

طهمورث حیدری عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان انتخابات هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: خودتان شاهد بودید دموکراتیک ترین انتخابات برگزار شد و بدون حاشیه و خیلی خوب بود. اعضای مجمع انتخاب خوبی انجام دادند و به همه تبریک می گویم. بالاخره تکلیف هیئت تهران مشخص شد. از احمدرضا براتی که زحمات زیادی در این مدت کشید، تشکر می کنم.

وی افزود: تاج رئیس فدراسیون واقعاً استقلال را حفظ کرد. او با وجود آنکه با همه نامزدها رفاقت داشت، اما در این مدت سعی کرد بی طرفی خود را حفظ کند. ما نیز به تبعیت از رئیس فدراسیون فوتبال این کار را انجام دادیم.

حیدری درباره انتخاب ماجدی به عنوان رئیس جدید هیئت فوتبال تهران گفت: به ماجدی تبریک می گویم. او از جنس فوتبال است و به عنوان عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته جوانان فعالیت دارد و نماینده ایران در AFC است. او توانمندی های خیلی خوبی دارد و می تواند به رشد و توسعه فوتبال در تهران کمک کند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون با اشاره به اینکه مشکلی در استان ها وجود ندارد، یادآور شد: ما اساسنامه داریم و باید اجرا شود. از دستگاه های قضایی خواهش کردیم که مسائل مربوط به انتخابات و گزارشات افرادی که شاکی هستند را به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال ارجاع بدهند و خواهش کردیم که از صدور احکام خودداری کنند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول