:: یکشنبه, 31 تیر 1403

اعلام اسامی نهایی نامزدهای انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1040 ] - شنبه, 8 مهر 1402
اعلام اسامی نهایی نامزدهای انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران

عضو هیات رییسه و رییس کمیته امور استان های فدراسیون درباره برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران به نکاتی اشاره کرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ط...

عضو هیات رییسه و رییس کمیته امور استان های فدراسیون درباره برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران به نکاتی اشاره کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طهمورث حیدری در ابتدا گفت: مقدمات لازم جهت برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران در چند هفته گذشته انجام شده است و اکنون با حمایت رییس فدراسیون و اهتمام دبیر کل محترم زمان برگزاری این انتخابات نیز مشخص شده است.

وی افزود: انتخابات هیات فوتبال استان تهران راس ساعت 15:00 روز سه شنبه هجدهم مهرماه با رعایت کامل مفاد اساسنامه هیات فوتبال استانها برگزار خواهد شد. در این انتخابات، آقایان علی ایلکا، علی روزبهانی، عباس زواره، مهرداد سراجی، علیرضا سهرابی بالسینی، محمدعلی خالقی راد، مجید کیومرثی، اسماعیل گودرزی، سید میرشاد ماجدی، سهیل مهدی، مهدی ملک آباد و علیرضا یزدانی 12 نامزد نهایی هستند.

حیدری در پایان تصریح کرد: از همه عزیزانی که با حضور در این انتخابات باعث ایجاد رقابت شده اند و تنور انتخابات را گرم نگهداشتند تقدیر و تشکر می کنم. همچنین از اهتمام و همکاری احمدرضا براتی سرپرست هیات فوتبال استان تهران، اعضای کمیته انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران به طور ویژه آقایان محمد هدایتی و تیموری دبیر هیات فوتبال استان متشکرم. امیدوارم هر یک از نامزدهای فوق الذکر که موفق به کسب اکثریت آرا می شود، در تحقق برنامه های ارائه شده خود نهایت تلاش را به کار بگیرد و در جهت رشد و توسعه فوتبال استان تهران گام های اساسی اساسی برداشته و موفق باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول