:: شنبه, 26 خرداد 1403

الزام باشگاه ها به عقد قرارداد با مراکز مجاز آمبولانس در مسابقات استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 893 ] - یکشنبه, 19 شهریور 1402
الزام باشگاه ها به عقد قرارداد با مراکز مجاز آمبولانس در مسابقات استان تهران

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، رئیس کمیته پزشکی هیات فوتبال استان تهران در رابطه با حضور آمبولانس مجهز در مسابقات برگزار شده زیر نظر هیات فوتبا...

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، رئیس کمیته پزشکی هیات فوتبال استان تهران در رابطه با حضور آمبولانس مجهز در مسابقات برگزار شده زیر نظر هیات فوتبال توضیحات بسیار مهمی ارائه داد.

 

دکتر علی پورمند رئیس کمیته پزشکی هیات فوتبال استان در این رابطه اظهار داشت:  استفاده از آمبولانس های غیرمجاز و مراکز آمبولانس فاقد مجوز به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد و تمامی باشگاه های حاضر در مسابقات مختلف استان تهران ملزم هستند از مراکز قانونی و مجاز برای مسابقات خود آمبولانس تهیه کنند. به این ترتیب باشگاه ها موظف هستند از لیست پیوست که مورد تایید مرکز آمبولانس های خصوصی اورژانس استان تهران است آمبولانس تهیه کنند و از همکاری با سایر مراکز غیر مجاز پرهیز نمایند.

 

پورمند افزود : در صورت عدم رعایت نکات فوق هرگونه مسوولیت و پیامدی بر عهده باشگاه متخلف  بوده و هیات فوتبال استان تهران نیز با ملاحظه حفظ سلامتی تمامی اشخاص مرتبط با فوتبال در صورت مشاهده تخلف ضمن معرفی متخلفین به کمیته انضباطی و اخلاق با متخلفین برخورد خواهد کرد.

:: نام فایلحجم فایلفرمتلینک دانلود فایل
1 لیست مراکز آمبولانس های خصوصی اورژانس استان تهران249 KB Pdfدانلود فایل

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول