:: یکشنبه, 24 تیر 1403

دیدار سرپرست هیات فوتبال استان تهران با روسای هیات فوتبال شهرستان پردیس و رودهن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 761 ] - سه شنبه, 3 مرداد 1402
دیدار سرپرست هیات فوتبال استان تهران با روسای هیات فوتبال شهرستان پردیس و رودهن

سرپرست و دبیر هیات فوتبال استان تهران ضمن حضور در شهرستان پردیس با روسای هیات فوتبال این شهرستان و رودهن ملاقات کردند.   به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال...

سرپرست و دبیر هیات فوتبال استان تهران ضمن حضور در شهرستان پردیس با روسای هیات فوتبال این شهرستان و رودهن ملاقات کردند.
 
به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ احمدرضا براتی سرپرست هیات فوتبال استان تهران به همراه عباس تیموری دبیر هیات فوتبال و دانیال فدایی مدیر روابط عمومی هیات فوتبال با حضور در شهرستان پردیس با روسای هیات فوتبال این شهرستان و رییس هیات فوتبال رودهن دیدار کردند.

 در این بازدید مهدی لاله رییس هیات فوتبال شهرستان پردیس،زاهدی نائب رییس این هیات، وحید خو دبیر و عضو هیات رئیسه هیات فوتبال شهرستان پردیس و همچنین مهدیخانی و حنیفی رئیس و دبیر هیات فوتبال رودهن حضور داشتند.

 براتی در این جلسه ضمن تشکر از مدیران زحمتکش هیات فوتبال این دو شهرستان از تلاش های به عمل آمده تقدیر و تشکر کرد و مجددا قهرمانی تیم فوتبال بانوان شهرستان پردیس را به بازیکنان ، کادر فنی ، رییس و کارکنان هیات فوتبال شهرستان پردیس و مردم شریف این شهرستان تبریک گفت و اظهار داشت روسای هیات های فوتبال شهرستان ها و حوزه های استان تهران و از جمله لاله و مهدیخانی ، همگی از مدیران زحمتکش و بی ادعا هستند که برای توسعه و پیشرفت فوتبال استان ، تلاش می کنند و بنده به سهم خود از همه آنها متشکرم .


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول