:: یکشنبه, 26 فروردین 1403

مصاحبه دبیرکل هیات در رابطه با اجاره تیم ها و مدارس فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 513 ] - یکشنبه, 14 خرداد 1402
مصاحبه دبیرکل هیات در رابطه با اجاره تیم ها و مدارس فوتبال

دبیرکل هیات فوتبال استان تهران مصاحبه ای مهم را در بحث اطلاع رسانی به فوتبالی های تهران داشت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، عباس تیموری دبیرکل...

دبیرکل هیات فوتبال استان تهران مصاحبه ای مهم را در بحث اطلاع رسانی به فوتبالی های تهران داشت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، عباس تیموری دبیرکل هیات فوتبال گفت: هرگونه اجاره امتیاز تیم های فوتبال در هر رده سنی در مسابقات استان تهران تخلف محسوب می شود. فعالان فوتبال تهران مطلع باشند که با طرفین قرارداد اجاره تیم فوتبال برخورد قاطع می شود و به نهاد های ذیصلاح معرفی می شوند.

تیموری در خصوص انتخاب مدارس فوتبال مجاز استان تهران موارد مهمی را به والدین فوتبال آموزان متذکر شدند: باتوجه به شروع فصل تابستان و فعالیت مدارس فوتبال و اهمیت فراهم نمودن شرابط مطلوب برای اوقات فراغت فوتبال نوآموزان علاقه مند به فوتبال، خانواده های محترم می بایست پیش از هرگونه ثبت نام در مدارس فوتبال از صحت مجوز و پروانه فعالیت اطمینان حاصل نمایند. نام مدارس فوتبال دارای مجوز رسمی بر روی سایت هیات فوتبال استان تهران درج گردیده است. همچنین برگزاری هرگونه اردوی خارج از استان و یا سفر برون مرزی منوط به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد.

در پایان دبیرکل هیات فوتبال گفت: بازرسین هیات فوتبال در طول مدت فصل تابستان به مدارس فوتبال سرکشی خواهند کرد و والدین می توانند موارد و مشکلات را جهت برخورد با متخلفین به بازرسین دوره ای گزارش نمایند و لازم به ذکر است در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی مدارس فوتبال و یا مشاهده مدرسه فوتبال بدون مجوز در سطح استان تهران والدین گرامی می توانند موضوع را به صورت تماس تلفنی با شماره تماس های هیات فوتبال و یا حضور در ساختمان هیات فوتبال واقع در خیابان انقلاب، خیابان نجات الهی، کوچه سلمان پاک مطرح نمایند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول