:: یکشنبه, 24 تیر 1403

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5212 ] - شنبه, 6 خرداد 1402

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر استان تهران در فصل 1402 در تاریخ 6 خرداد ماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هی... 4 out of 5 based on 7 ratings.
قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر استان تهران در فصل 1402 در تاریخ 6 خرداد ماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هی...

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر استان تهران در فصل 1402 در تاریخ 6 خرداد ماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال پخش گردید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ قرعه کشی مسابقات لیگ برتر سال 1402 استان تهران در حضور عباس تیموری دبیر هیات فوتبال، احسان کامیانی رئیس کمیته مسابقات، آقایان خوشرو، مدرس زاده، خبیری، مسیبی و بهرام نژاد اعضای کمیته مسابقات و سایر مسئولین هیات فوتبال استان تهران در ساختمان هیات فوتبال برگزار گردید و از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال به طور زنده برای مخاطبین فوتبال پایتخت پخش شد.

در این قرعه کشی آنلاین تیم ها در جایگاه های 1 تا 16 لیگ برتر قرار گرفتند و برنامه بازی های خود را بر این اساس می توانند با کلیک بر روی لینک های زیر مشاهده فرمایند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول