:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

پیام تبریک سرپرست هیات فوتبال به مناسبت روز روابط عمومی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 530 ] - چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1402
پیام تبریک سرپرست هیات فوتبال به مناسبت روز روابط عمومی

سرپرست هیات فوتبال استان تهران در پیامی روز «روابط عمومی و ارتباطات» را به فعالان این حوزه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، متن پیام ب...

سرپرست هیات فوتبال استان تهران در پیامی روز «روابط عمومی و ارتباطات» را به فعالان این حوزه تبریک گفت. 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، متن پیام بدین شرح است: 

«بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی، روزی برای تجلیل و تکریم از عزیزان پرتلاشی است که چراغ اطلاع رسانی، گردش شفاف اطلاعات و ارتقای آگاهی عمومی را روشن نگه می دارند.

عصر حاضر، عصر ارتباطات است، عصر شبکه وندی. روزگاری که مدیران روابط عمومی و فعالان حوزه ارتباطات نبض اجتماعی را در دست دارند و می دانند چطور با مهارت و هنرمندی تصویری روشن، امیدبخش و شورآفرین از سازمان خود ارائه دهند. در چنین زمانه ای بیش از هر وقت دیگری رعایت اخلاق حرفه ای، انصاف، صداقت و وفاداری به وجدان عمومی اهمیت پیدا می کند.

هیات فوتبال استان تهران خود را قدردان تمامی فعالان رسانه ای می داند که در سردترین و گرمترین روزها کنار این ورزش پر هوادار و پر مخاطب هستند، اخبار را پوشش می دهند، به دور از غرض ورزی، منصفانه نقد می کنند، کاستی ها را برای بهبود و اصلاح یادآور می شوند و هدفی جز ارتقای کیفیت فوتبال و اهتزاز پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران ندارند که شادمانی و غرور مردم شریف را در پی دارد.

توفیق روزافزون و تداوم بهروزی و موفقیت همه فعالان این عرصه روابط عمومی و ارتباطات را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم و امیدوارم همواره پیام آور شادی و موفقیت برای مردم شایسته ایران باشید.»


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول