:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

دعوت هیات فوتبال برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 331 ] - جمعه, 25 فروردین 1402

دعوت هیات فوتبال برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است (مقام معظم رهبري) قدس ومسجدالاقصي نماد امت اسلامي و تمدن اسلامي است.اهتمام به روز ق... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دعوت هیات فوتبال برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است (مقام معظم رهبري) قدس ومسجدالاقصي نماد امت اسلامي و تمدن اسلامي است.اهتمام به روز ق...

"تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است" (مقام معظم رهبري)

قدس ومسجدالاقصي نماد امت اسلامي و تمدن اسلامي است.اهتمام به روز قدس،اهتمام اسلامي و مرتبط با همه امت اسلامي است.چون اسرائيل به همه منافع امت اسلامي يورش برده است.در 72سال گذشته ما از يك سو شاهد يك پرونده ننگين و از سوي ديگر شاهد درخشش فلسطين و مقاومت امت اسلامي هستيم.با پيروزي انقلاب اسلامي معادلات جهان تغيير كرد و آرمان فلسطين مطرح شد.پس از پيروزي انقلاب اسلامي ما شاهد اين بوديم كه اسرائيل به محاصره نيروهاي مقاومت درآمد  و شكست خود را پذيرفت.

بيش از نيم قرن است كه تجاوز و اشغال گري رژيم اسرائيل به شكلي سازمان يافته درمقابل سكوت نهادهاي بين المللي انجام مي شود.اسرائيل نماد يك رژيم جعلي است كه بر بستر انواع تجاوزات و بد اخلاقي ها و قانون شكني ها شكل گرفته است.امروز بسياري از فجايع منطقه و جهان را از همين زاويه ميتوان تحليل و پيامدهاي آن را توضيح داد كه حتي خارج از مرز هاي فلسطين اشغالي در حال وقوع است.

معامله قرن و طرح الحاق كرانه باختري و تغيير پايتخت اشغالگران به قدس شريف اگرچه اوج وقاحت و نيت واقعي صهيونيست ها براي حذف موجوديت فلسطين و هويت زدايي از اين سرزمين را آشكار كرده است اما به هيچ رو موضع جديدي نيست و از ابتداي اشغال گري هدف بوده است.

هیات فوتبال استان تهران همگام با ساير اقشار جامعه در آستانه اخرين جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهاني قدس ضمن انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی به وفاداري به آرمان رهايي قدس شريف تاكييد نموده و ضرورت حفظ اتحاد راهبردي همه گروه هاي فلسطيني براي مقابله با توطئه هاي شوم صهيونيستي را يادآور مي شود.

هیات فوتبال استان تهران ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم به خصوص خانواده بزرگ فوتبال پایتخت به حضور پرشکوه در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، اطمینان دارد حماسه ای ماندگار در این برهه ی حساسی در حمایت از ارزش های انقلاب اسلامی خلق خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول