:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

جلسه کمیته داوران و مسابقات با حضور سرپرست هیات برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 461 ] - پنجشنبه, 24 فروردین 1402
جلسه کمیته داوران و مسابقات با حضور سرپرست هیات برگزار شد

جلسه کمیته داوران و کمیته مسابقات با حضور سرپرست هیات فوتبال استان تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در راستای برگزاری جلسات سرپر...

جلسه کمیته داوران و کمیته مسابقات با حضور سرپرست هیات فوتبال استان تهران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در راستای برگزاری جلسات سرپرست هیات فوتبال با کمیته و واحدهای های هیات فوتبال استان تهران ، براتی سرپرست هیات ضمن حضور در جلسه کمیته مسابقات و کمیته داوران با رییس و اعضای این کمیته ها گفتگو و تبادل نظر نمود.

تیموری دبیر هیات فوتبال در خصوص برگزاری این جلسات و مصوبات آنها اظهار داشت:

در جلسه کمیته داوران ، مشکلات و چالش های داوری استان تهران به صورت کلی مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته داوران در خصوص هریک از موارد مطروحه ، ضمن تجزیه و تحلیل مسایل در جلسات داخلی کمیته ، پیشنهادات مدون خود را جهت تصمیم گیری در اختیار سرپرست و هیات رییسه هیات فوتبال استان قرار دهند. همچنین براتی ضمن بیان نقطه نظرات خود بر لزوم حفظ شان و جایگاه داوران استان تاکید نمود.

در جلسه کمیته مسابقات نیز سرپرست هیات فوتبال ، بعد از شنیدن مطالب و نقطه نظرات اعضای کمیته بر برگزاری منظم مسابقات و رعایت کلیه ضوابط فنی و ایمنی مسابقات بر اساس مقررات و آیین نامه های مصوب ، تاکید نمود و مقرر شد مسابقات فصل جدید با هماهنگی مناسب بین هیات استان، کمیته مسابقات استان، حوزه های تهران و شهرستان های تابعه و سایر مبادی و دستگاه های مسوول و با تقویم هماهنگ و در تعامل با یکدیگر برگزار شود تا از بروز هرگونه بی نظمی و مشکل در مسابقات جلوگیری شود.

بنابراین مقرر شد کلیه حوزه ها تقویم پیشنهادی مسابقات خود را قبل از ابلاغ ، در اختیار هیات فوتبال استان قرار دهند و صرفاً بعد از بررسی و تایید هیات فوتبال استان قابلیت ابلاغ و اجراء خواهد داشت.

سرپرست هیات فوتبال استان تهران همچنین بر لزوم برگزاری جلسات مشترک و مستمر بین کمیته داوران و کمیته مسابقات به منظور هماهنگی بیشتر تاکید نمود.


تصاویر مرتبط
جلسه کمیته داوران و مسابقات با حضور سرپرست هیات برگزار شد

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول