:: شنبه, 26 خرداد 1403

خبیری: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 535 ] - دوشنبه, 21 فروردین 1402
خبیری: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود

حسین خبیری پس از دیدار با سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهرا...

حسین خبیری پس از دیدار با سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ حسین خبیری رییس حوزه شمال غرب هیات فوتبال تهران پس از دیدار و گفتگو با احمدرضا براتی سرپرست هیات فوتبال استان تهران در مصاحبه ای اختصاصی با روابط عمومی این هیات گفت:

از حضور یک مدیر باتجربه و کاربلد در سمت سرپرستی هیات فوتبال استان تهران بسیار خوشحال هستم . براتی جزء مدیرانی است که علاوه بر دانش مدیریت و حقوق ورزشی ، اطلاعات و تجربه بسیار مناسبی در مباحث مربوط به نحوه اداره تشکیلات فوتبال دارد که باعث ارتقا سطح کیفی و عملکرد هیات خواهد شد. بنده مطمئن هستم که اتفاقات خوب و مثبتی در هیات تهران رقم خواهد خورد. البته که مدیران پیشین نیز زحمت کشیدند و زحمات ایشان قابل تقدیر است.

حضور همزمان براتی در کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC و هیات رییسه فدراسیون می تواند آثار مثبتی برای فوتبال استان تهران داشته باشد . تهران مهمترین قطب فوتبال کشور است و در صورتی که فوتبال تهران قدرتمند باشد، فوتبال کشور نیز از آن بهره خواهد برد.

اهداف و چشم انداز براتی بسیار قابل توجه است. احیای فوتبال تهران و بازگشت به روزهای اوج ، ارتقاء کیفیت مسابقات ، احیای باشگاه های قدیمی و ریشه دار و همچنین بهبود ساختار هیات فوتبال از حیث فنی و تخصصی در زمره اهداف ایشان است که بنده و سایر علاقه مندان به فوتبال تهران را امیدوار کرده است.

بنده و سایر اعضای مجمع هیات فوتبال استان تهران که دلسوزانه برای فوتبال زحمت می کشند ، اعم از حوزه ها و هیات ها همگی و همدل از براتی حمایت می کنیم تا این مسیر بسیار سخت را با آرامش و موفقیت طی نماید و انشالله آینده فوتبال تهران روشن و درخشان خواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول