:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

خبیری: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 466 ] - دوشنبه, 21 فروردین 1402
خبیری: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود

حسین خبیری پس از دیدار با سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهرا...

حسین خبیری پس از دیدار با سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: آینده فوتبال تهران با براتی روشن و درخشان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ حسین خبیری رییس حوزه شمال غرب هیات فوتبال تهران پس از دیدار و گفتگو با احمدرضا براتی سرپرست هیات فوتبال استان تهران در مصاحبه ای اختصاصی با روابط عمومی این هیات گفت:

از حضور یک مدیر باتجربه و کاربلد در سمت سرپرستی هیات فوتبال استان تهران بسیار خوشحال هستم . براتی جزء مدیرانی است که علاوه بر دانش مدیریت و حقوق ورزشی ، اطلاعات و تجربه بسیار مناسبی در مباحث مربوط به نحوه اداره تشکیلات فوتبال دارد که باعث ارتقا سطح کیفی و عملکرد هیات خواهد شد. بنده مطمئن هستم که اتفاقات خوب و مثبتی در هیات تهران رقم خواهد خورد. البته که مدیران پیشین نیز زحمت کشیدند و زحمات ایشان قابل تقدیر است.

حضور همزمان براتی در کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC و هیات رییسه فدراسیون می تواند آثار مثبتی برای فوتبال استان تهران داشته باشد . تهران مهمترین قطب فوتبال کشور است و در صورتی که فوتبال تهران قدرتمند باشد، فوتبال کشور نیز از آن بهره خواهد برد.

اهداف و چشم انداز براتی بسیار قابل توجه است. احیای فوتبال تهران و بازگشت به روزهای اوج ، ارتقاء کیفیت مسابقات ، احیای باشگاه های قدیمی و ریشه دار و همچنین بهبود ساختار هیات فوتبال از حیث فنی و تخصصی در زمره اهداف ایشان است که بنده و سایر علاقه مندان به فوتبال تهران را امیدوار کرده است.

بنده و سایر اعضای مجمع هیات فوتبال استان تهران که دلسوزانه برای فوتبال زحمت می کشند ، اعم از حوزه ها و هیات ها همگی و همدل از براتی حمایت می کنیم تا این مسیر بسیار سخت را با آرامش و موفقیت طی نماید و انشالله آینده فوتبال تهران روشن و درخشان خواهد بود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول