:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

براتی: برای پیشرفت فوتبال تهران با همه دستگاه ها تعامل داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 582 ] - دوشنبه, 21 فروردین 1402

براتی: برای پیشرفت فوتبال تهران با همه دستگاه ها تعامل داریم

سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: برای پیشرفت و ارتقای فوتبال باید با همه دستگاه ها تعامل داشته باشیم. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، دکتر اح... 5 out of 5 based on 1 ratings.
براتی: برای پیشرفت فوتبال تهران با همه دستگاه ها تعامل داریم

سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: برای پیشرفت و ارتقای فوتبال باید با همه دستگاه ها تعامل داشته باشیم. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، دکتر اح...

سرپرست هیات فوتبال استان تهران گفت: برای پیشرفت و ارتقای فوتبال باید با همه دستگاه ها تعامل داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، دکتر احمدرضا براتی پس از انتصاب به عنوان سرپرست هیئت فوتبال استان تهران، اظهار داشت: ابتدا باید از نایب رییس و اعضای هیئت رییسه فدراسیون و تمام ارکانی که امروز اینجا هستند، تشکر کنم. از زحمات چندین ساله حبیب الله شیرازی و همکارانش تشکر می کنم که قابل کتمان و نادیده شدن نیست. همیشه به این مسائل در جلسات اشاره کردم. در خیلی از موارد هیئت فوتبال تهران پیش رو بوده است.

وی افزود: در مورد گذشته آنچه ما می بینیم نقاط قوت هیئت است. هر مجموعه ای نقاط ضعفی هم دارد و باید تلاش کنیم این مشکلات را رفع کنیم. از این به بعد نگاه ما معطوف آینده است. اینکه برخی می گویند چه جایی را تحویل گرفتیم و این حرف ها در زاویه دید ما نیست. مجموعه ای که تحویل گرفتیم نسبت به سال های قبل از شیرازی پیشرفت هایی داشته است. ما هم سعی می کنیم در این مدتی که در هیئت فوتبال هستیم، در حد بضاعتمان شرایط را ارتقا دهیم.

سرپرست هیئت فوتبال استان تهران تاکید کرد: راهبرد و استراتژی ما تعامل با همه بخش ها و دستگاه ها برای توسعه فوتبال است. با استانداردهای فوتبال و با استانداردهای بین المللی آشنا هستم. ما می گوییم فوتبال مستقل است اما اداره فوتبال نیاز به تعامل و همکاری با همه بخش ها و دستگاه ها دارد. در اداره فوتبال، محور فدراسیون است. اینکه می گویند فوتبال مستقل است اینگونه نیست که به هیچ کس هم نباید پاسخگو باشد. سیاست فدراسیون و من این است که مکلف به امانتداری و پاسخگو به افکار عمومی هستیم. همیشه پاسخگوی رسانه بوده ام.

آقای براتی گفت: سیاست سازمانی ما پاسخگویی و تعامل با همه بخش هاست. مگر هیئت فوتبال و فدراسیون به تنهایی می تواند موجودیت خود را حفظ کرده و فوتبال را اداره کند؟ بعد هم بخواهد ادعای استقلال کند؟ برای حفظ موجودیت و اداره خودمان قطعا باید با سایر بخش ها همکاری داشته باشیم. فوتبال امری تخصصی است و از یکسری قواعد بین المللی تبعیت می کند که در کنار مقررات داخلی می تواند خروجی خوبی را تقدیم به ورزش کشور کند.

وی در پایان صحبت هایش تاکید کرد: حتما با علی جوادی رییس ورزش و جوان استان تعامل خواهیم داشت. او هم ابراز آمادگی کرد هر کاری که لازم باشد برای پیشرفت فوتبال پایتخت خواهد کرد. باز هم تاکید می کنم سیاست هیئت فوتبال تعامل همه جانبه با وزارت ورزش و جوانان با اداره کل است و محور هم هیئت های استانی هستند.مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول