:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

پیام تبریک رییس هیات فوتبال تهران به مناسب فرا رسیدن نوروز 1402

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 794 ] - سه شنبه, 1 فروردین 1402
پیام تبریک رییس هیات فوتبال تهران به مناسب فرا رسیدن نوروز 1402

رییس هیات فوتبال استان تهران در پیامی فرارسیدن نوروز 1402 را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، حبیب اله ابوالحسن شیرازی، رییس هیات فوتب...

رییس هیات فوتبال استان تهران در پیامی فرارسیدن نوروز 1402 را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، حبیب اله ابوالحسن شیرازی، رییس هیات فوتبال استان تهران در پیامی عید فرخنده ی نوروزسال 1402 را تبریک گفت.

در متن پیام دکتر شیرازی آمده است:

عید فرخنده ی نوروز و آغاز سال نو را در بهار دل انگیز طبیعت، به ایرانیان سراسر جهان به ویژه مردم شریف پایتخت شادباش می گویم و تقارن خجسته ی ایام شورانگیز نوروز را با اعیاد مبارک رمضان به فال نیک می گیرم.

نو شدن سال 1402 همزمان با رستاخیز طبیعت و در ماه مبارک رمضان ، ماه عبادت و خودسازی و ماه میهمانی خداوند تبارک و تعالی پیوند مجددی میان دل انسانها برقرار می کند ، آن گونه که فرا رسیدن بهار را با حیات پیوند می زند.

بدین وسیله اینجانب ضمن تبریک به ریاست محترم فدراسیون فوتبال و اعضای محترم هیات رییسه و مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان تهران و اعضای محترم مجمع هیات فوتبال با تقدیر از زحمات بی دریغ همکاران گرانقدرم ، کارمندان زحمتکش و پرتلاش در هیات فوتبال استان و شهرستان ها و حوزه های تابعه استان، اهالی فوتبال استان، مدیران باشگاه ها، ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان، داوران، هواداران و علاقمندان به ورزش پرطرفدار فوتبال به ویژه جوانان مؤمن و متعهد استان و مسئولین دلسوز استان و همچنین تمامی خدمتگزاران ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده، فرا رسیدن سال 1402 هجری شمسی و تلاقی آن با بهار دل های مومنان، ماه پرخیر و برکت رمضان را محضر گرامیان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است در سایه سار رحمت و محبت گرداننده ی ایام، ان شاءالله سال پیش رو سال ظهور یگانه بهار زندگی شیعیان باشد.

حبیب اله ابوالحسن شیرازی- نوروز 1402»


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول