:: یکشنبه, 31 تیر 1403

رعد پدافند قهرمان بزرگسالان دسته یک تهران شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1613 ] - پنجشنبه, 18 اسفند 1401

رعد پدافند قهرمان بزرگسالان دسته یک تهران شد

تیم فوتبال بزرگسالان رعد پدافند موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک استان تهران شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در پایان مسابقات لیگ دسته ... 4 out of 5 based on 7 ratings.
رعد پدافند قهرمان بزرگسالان دسته یک تهران شد

تیم فوتبال بزرگسالان رعد پدافند موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک استان تهران شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در پایان مسابقات لیگ دسته ...

تیم فوتبال بزرگسالان رعد پدافند موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک استان تهران شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در پایان مسابقات لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان تهران، تیم رعد پدافند با کسب 34 امتیاز موفق به قهرمانی در این رده سنی شد.

تیم های شهرداری قدس و عرشیا آذربایجان نیز به عنوان نائب قهرمان و تیم سوم جواز صعود به لیگ برتر استان تهران در فصل 1402 را کسب کردند. . در این مراسم آقایان کامیانی رئیس کمیته مسابقات استان تهران، عرب براقی عضو کمیته داوران و خشرو مسئول رده بزرگسالان در مراسم اهدا جام و مدال به تیم رعدپدافند حضور داشتند.

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی تیم فوتبال بزرگسالان رعد پدافند در مسابقات لیگ دسته یک استان در سال 1401 را به مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک می گوید.

در پایان هیات فوتبال مراتب تشکر خود را از تمامی 15 تیم این رده که با همکاری خوب خود موجب برگزاری لیگی پویا و درخور نام بزرگ فوتبال پایتخت شدند تقدیم می کند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول