:: شنبه, 5 خرداد 1403

اخبار هفتگی هیات حوزه و شهرستان های استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 559 ] - چهارشنبه, 3 اسفند 1401
اخبار هفتگی هیات حوزه و شهرستان های استان تهران

فعالیت هیات فوتبال حوزه و شهرستان های استان تهران در هفته گذشته را در این خبر بخوانید. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در این خبر به مرور فعالیت...

فعالیت هیات فوتبال حوزه و شهرستان های استان تهران در هفته گذشته را در این خبر بخوانید.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ در این خبر به مرور فعالیت های هیات فوتبال حوزه و شهرستان های استان تهران در هفته گذشته پرداخته خواهد شد.

هیات فوتبال شهرستان پردیس:
مسابقات فوتسال دانش آموزی با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری بومهن توسط هیات این شهرستان برگزار شد و در سالن علامه طباطبایی با اهدای جوایز به برترین ها اختتامیه آن برگزار شد.

هیات فوتبال شهرستان رباط کریم:
مسابقات لیگ برتر شهرستات رباط کریم در رده سنی بزرگسالان با قهرمانی تیم صبانت نصیرشهر خاتمه یافت. در پایان این مسابقه با حضور رئییس اداره ورزش و جوانان این شهرستان، جام قهرمانی به تیم مذکور اهدا شد.

هیات فوتبال شهرستان شهریار:
کمیته داوران این شهرستان با برگزاری کلاس داوری فوتبال و فوتسال 24 داور آقا و 11 داور خانم را به لیست داوران این شهرستان اضافه نمودند.
همچنین با همت هیات فوتبال شهرستان شهریار لیگ فوتبال بانوان با حضور 5 تیم به صورت رفت و برگشت برگزار گردید و این شهرستان در حال آماده سازی فستیوال فوتبال بانوان می باشد.

هیات فوتبال شهرستان فیروزکوه:
مسابقات فوتسال رده های سنی پایه و همچنین جام ادارات توسط هیات فوتبال این شهرستان برنامه ریزی و قرعه کشی گردید.

هیات فوتبال شهرستان ملارد:
کمیته فوتسال هیات فوتبال شهرستان ملارد مسابقات فوتسال نونهالان و نوجوانان را با حضور 16 تیم در رده سنی نونهالان و 9 تیم در رده سنی نوجوانان برنامه ریزی و قرعه کشی انجام دادند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول