:: شنبه, 5 خرداد 1403

اطلاعیه مهم پیرامون الزام به فیلم برداری از مسابقات خانگی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 564 ] - سه شنبه, 25 بهمن 1401

اطلاعیه مهم پیرامون الزام به فیلم برداری از مسابقات خانگی

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، پیرو ابلاغ قبلی صورت گرفته در  بند  43 از ماده 6 آیین نامه مسابقات، باشگاه میزبان موظف است مسابقه را ت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اطلاعیه مهم پیرامون الزام به فیلم برداری از مسابقات خانگی

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، پیرو ابلاغ قبلی صورت گرفته در  بند  43 از ماده 6 آیین نامه مسابقات، باشگاه میزبان موظف است مسابقه را ت...

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران، پیرو ابلاغ قبلی صورت گرفته در  بند 43 از ماده 6 آیین نامه مسابقات، باشگاه میزبان موظف است مسابقه را توسط دوربین فیلم برداری با کیفیت مطلوب ضبط نموده و یک نسخه از فیلم را حداکثر ظرف مدت دو روز در اختیار هیات فوتبال قرار دهد. مجددا تاکید می گردد با توجه به حساسیت موجود در مسابقات و نیاز مبرم هیات فوتبال و سایر کمیته های هیات و فدراسیون فوتبال از جمله داوران، حراست، انضباطی و اخلاق به فیلم بازی ها، باشگاه های میزبان موظف به فیلم برداری کلیه مسابقات خانگی و ارائه یه نسخه از فیلم در اسرع وقت به هیات فوتبال می باشند.

بدیهی است عدم اقدام به فیلم برداری و عدم تخویل فیلم بازی توسط باشگاه میزبان (در صورت بروز رفتارهای شائبه انگیز) تخطی از قانون قلمداد و به طور جد مورد پیگیری ارکان قضایی هیات فوتبال و فدراسیون فوتبال قرار خواهد گرفت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول