:: دوشنبه, 31 اردیبهشت 1403

دعوت هیات فوتبال برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 568 ] - جمعه, 21 بهمن 1401
دعوت هیات فوتبال برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

هیات فوتبال استان تهران از جامعه فوتبال و آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت بعمل می آورد. به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقل...

هیات فوتبال استان تهران از جامعه فوتبال و آحاد ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت بعمل می آورد.

به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ هیات فوتبال استان تهران از جامعه ورزش و آحاد ملت شریف ایران طی اطلاعیه ای برای حضور در راه پیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

در این اطلاعیه آمده است: « انقلاب اسلامی کشورمان نتیجه و ثمره خون پاک بهترین فرزندان این ملت در راه رسیدن به اسلام ناب محمدی (ص) است. انقلابی که با معماری بنیان گذار انقلاب، نماد مبارزه با ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار برای جهانیان شد.

ملت همیشه در صحنه و سربلند ایران همواره در چهل و یکمین سالی که از عمر پر فروغ انقلاب اسلامی می گذرد با حضور در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی، پایبندی آگاهانه خویش به آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و ارزشهای انقلاب اسلامی را نشان داده اند.

بر همین اساس و در ادامه این راه که وظیفه دینی و شرعی هر ایرانی است، در آستانه سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، هیات فوتبال همراه با آحاد جامعه ورزش به خصوص جامعه فوتبال کشور و با دعوت از همه مردم عزیز ایران اسلامی به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن، ضمن تاکید بر حفظ و حراست از آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب اسلامی، با افتخار در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه شرکت خواهد کرد.»


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول