:: شنبه, 26 خرداد 1403

ملک آباد: قدردان زحمات دکتر شیرازی و هیات استان هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 657 ] - شنبه, 15 بهمن 1401
ملک آباد: قدردان زحمات دکتر شیرازی و هیات استان هستیم

مالک و مدیرعامل باشگاه ارزش ورامین مصاحبه ای را با روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران داشت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ آقای مهدی ملک آباد ...

مالک و مدیرعامل باشگاه ارزش ورامین مصاحبه ای را با روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران داشت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ آقای مهدی ملک آباد مالک و مدیرعامل باشگاه ارزش ورامین در حاشیه مراسم برترین های مسابقات این شهرستان در ارتباط با فعالیت های این باشگاه و هیات فوتبال استان مصاحبه ای داشت. ایشان صحبت های خود را با تبریک روز پدر و ولادت امام علی آغاز نمودند و گفتند: "باشگاه ارزش ورامین حدود 15 سال سابقه فعالیت دارد که پیش از آن نیز با نام هما بالغ بر 30 سال در شهرستان ورامین فعالیت فوتبالی داشته است. ما در تیم ارزش ورامین اهمیت بسیار بالایی را به پایه ها در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان داشته ایم که در سطح استان تهران 7 بار قهرمان توابع استان شده است.

ایشان در رابطه با مربیان فعال در این باشگاه گفتند: اولویت اول ما در جذب مربیان اخلاقمدار سپس دانش فنی است. همچنین تمامی مربیان را اجبار کرده ایم جهت ارتقا دانش خود در درجات بالاتر مدرک مربیگری خود شرکت کنند تا دانش به روزتری را به آکادمی فوتبال ارزش ورامین با 600 فوتبال آموز در سطح شهرستان  تزریق کنیم.

آقای ملک آباد در رابطه با عملکرد هیات فوتبال استان تهران گفتند: در دو سال گذشته هیات فوتبال استان تهران در مسابقات توابع بهتر از قبل عمل کرده است و در رده های تهران شرایط بهتری نسبت به سنوات گذشته داریم. با تصمیم گیری های درست هیات استان انگیزه در مسابقات توابع جهت حضور در لیگ استان افزایش پیدا کرده است که باعث رشد سطح کیفی و کمی مسابقات شده است.

همچنین از زحمات بسیار زیاد دکتر شیرازی تشکر میکنم. به هر حال با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور حاکم میباشد، مشکلات در هر فعالیتی ایجاد میشود و هیچ فعالیتی بدون نقص نمیباشد اما با وجود تمام سختی و مشکلات، دکتر شیرازی و هیات استان تلاش ستودنی را داشتند و قدردان آن هستیم و در پایان انتظار داریم بیشتر از قبل به مسابقات توابع تهران توجه شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول