:: یکشنبه, 26 فروردین 1403

مصاحبه رجبی مدیرآکادمی سایپا در رابطه با عملکرد هیات فوتبال استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1024 ] - جمعه, 30 دی 1401
مصاحبه رجبی مدیرآکادمی سایپا در رابطه با عملکرد هیات فوتبال استان تهران

سعید رجبی مدیر آکادمی باشگاه سایپا در رابطه با عملکرد هیات فوتبال با روابط عمومی هیات به گفتگو پرداخت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ سعید رجبی...

سعید رجبی مدیر آکادمی باشگاه سایپا در رابطه با عملکرد هیات فوتبال با روابط عمومی هیات به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ سعید رجبی ارزیابی خود را از هیات بدین صورت عنوان کرد: در دو سال گذشته که بنده در باشگاه سایپا و فوتبال پایه حضور داشته ام، نظم بسیار بالایی را در برگزاری مسابقات به وضوح مشاهده کردم. برنامه ریزی حجم گسترده مسابقات کار آسانی نیست و واقعا جای تشکر دارد که به جز مواقع پیش بینی نشده همچون آلودگی هوا که مسابقات تعطیل می شود در سایر مواقع به صورت منظم برگزار می شود.

تیم های شخصی خوبی به فوتبال تهران در حال خدمت هستند؛ مشکلات و کمبود در تمام مشاغل و حوزه ها وجود دارد و به نظر بنده با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، کار هیات فوتبال خوب بوده است. 

ایشان در رابطه با داوری مسابقات عنوان کرد: در مسابقات جام جهانی با بالاترین سطح فوبتال و با وجود VAR نیز اشتباهاتی رخ داد، اشتباهات داوری وجود دارد و می بایست با اعزام ناظران ویژه ای از سوی رئیس هیات، تلاش شود اشتباهات به حداقل برسد تا شاهد حواشی نباشیم.

حل حداکثری انتظارات و افزایش نظارت بر مسابقات میتواند باعث رشد قابل توجه فوتبال تهران باشد.

رجبی فوتبال تهران را سرشار از بازیکنان مستعد دانست و گفت: در تمامی رده های سنی تهران بازیکنان بسیار شایسته ای وجود دارند که تیم های ملی باید توجه بیشتری نسبت به این سرمایه ها داشته باشند تا باعث بالا رفتن پرچم کشورمان در عرصه های بین المللی باشیم. 

ایشان با اشاره به دو بازیکن مستعد تیم خود (محمد انصاری و امیر امانی پور) گفت: مثل این دو بازیکن نخبه پایه های سایپا بسیار بازیکنانی هستند که مربیان و استعدادیابان تیم ملی جهت حفظ سرمایه های ملی و شایسته سالاری باید در مسابقات تیم های پایه تهران حضور پیدا کنند تا این بازیکنان شناسایی شوند و هیات فوتبال نیز استعدادهای ناب فوتبال تهران را حمایت کند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول