:: شنبه, 5 خرداد 1403

خلیلی: عملکرد هیات فوتبال تهران برای کشور مفید بوده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 575 ] - پنجشنبه, 29 دی 1401
خلیلی: عملکرد هیات فوتبال تهران برای کشور مفید بوده است

مدیر آکادمی پرسپولیس به گفتگو در رابطه با فوتبال تهران و در راس آن هیات فوتبال استان پرداخت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ محسن خلیلی مدیر آکا...

مدیر آکادمی پرسپولیس به گفتگو در رابطه با فوتبال تهران و در راس آن هیات فوتبال استان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران؛ محسن خلیلی مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس به صحبت با روابط عمومی هیات فوتبال در رابطه با عملکرد این هیات پرداخت. 

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: در دو سالی که در فوتبال پایه و مدیر آکادمی در حال فعالیت هستم، به وضوح تغییرات در فوتبال پایه و نظم قابل توجه مسابقات نسبت به گذشته مشاهده می شود. برگزاری تعداد زیادی مسابقه در روز، هفته و ماه کار ساده ای نیست و احتیاج به نیروهای کارآمد و زمان بسیاری در هیات تهران دارد تا تمام این هماهنگی ها انجام شود تا نظم و برنامه مسابقات به بهترین شکل اتفاق افتد.

ایشان با اشاره به اینکه هیات فوتبال تهران برای کشور مفید بوده است، ادامه داد: لیگ فوتبال استان تهران حرفه ای می باشد و جزو لیگ هایی است که بازیکنان مستعد زیادی را به تیم های لیگ برتری کشور معرفی کرده است که آنان در رده های ملی نیز در حال افتخار آفرینی هستند. تهران قطب استعداد فوتبال کشور است و این قضیه انتظارات را از استان تهران افزایش می دهد. وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال باید توجه فوق العاده ای به هیات فوتبال تهران و فوتبال این شهر داشته باشند تا امکانات سخت افزاری وسیع تری در اختیار قطب استعداد ایران داده شود.

ایشان در رابطه با توسعه و استعدادیابی اشاره نمود که در سال های گذشته توجه بسیار مطلوبی به بحث استعدادیابی در تهران داشته است، این قضیه جای تشکر را دارد و باید همچنان توجه بیشتر از قبل به بحث استعدادیابی معطوف شود و کنترل مطلوبی نسبت به نخبگان تهرانی داشته باشیم. به نظر می رسد با برنامه ای که هیات فوتبال تدارک دیده بتوان با برگزاری تورنمنت چند جانبه در تهران با حضور تیم های شاخص و منتخب پایه از شهرستان ها و حوزه ها کمک شایانی در رشد فوتبال تهران داشته باشد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول