:: یکشنبه, 16 بهمن 1401

اعلام برنامه مسابقات هفته 7 و 8 مرحله اول لیگ دسته سوم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 776 ] - دوشنبه, 14 آذر 1401
اعلام برنامه مسابقات هفته 7 و 8 مرحله اول لیگ دسته سوم

برنامه مسابقات هفته هفتم و هشتم و دو مسابقه معوقه مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 1402-1401 اعلام شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران،...

برنامه مسابقات هفته هفتم و هشتم و دو مسابقه معوقه مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل 1402-1401 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته هفتم
چهارشنبه 23 آذر

سامیت نو قزوین-جوان نوین ساری - ساعت 14- ورزشگاه شهید رجایی قزوین
نادر مشهد-کیا شاهرود- ساعت 14- ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد
شاهین گرجی محله بهشهر-شریعت نوین مشهد- ساعت 14- ورزشگاه آزادی بهشهر
یاران هادی نوروزی-شهرداری گنبد- ساعت 14- ورزشگاه هفت تیر بابل
پاس گیلان-مهرکوثر اسلامشهر- ساعت 14- ورزشگاه سردار جنگل رشت
فروشگاه ورزشی علی قیدار-فناوران پیشرو اردبیل- ساعت 14- ورزشگاه شهید فهمیده قیدار
میثاق ائل تن ارومیه-الماس تازه آباد چاف- ساعت 14- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
عقاب تبریز-شهرداری بانه- ساعت 14- ورزشگاه شهرداری تبریز
خلیج چابهار-متحد معزآباد رودان- ساعت 14- ورزشگاه شهید ریگی چابهار
پادما یدک اصفهان-پولاد اکسین ایذه- ساعت 14- ورزشگاه تختی اصفهان
وحدت آغشت-طاقدیس مازندران- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب کرج

پنجشنبه 24 آذر
شهرداری قائمشهر-ملوان ب انزلی- ساعت 14- ورزشگاه شهید کریمی جویبار
استقلال نوین بجنورد-ستارگان سرخ تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی بجنورد
امید حسن آباد قم-پویا دیلم تهران- ساعت 14- ورزشگاه حسن آباد تهران
مقاومت تهران-سردار زند ملایر- ساعت 14- ورزشگاه غدیر تهران
آرین سپند تهران-میعاد مغان پارس آباد- ساعت 14- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
آرتیمان هفده ایرانیان-اروم اسپور ارومیه- ساعت 14- ورزشگاه شهید مطهری خمین
زاگرس دهلران-شهدای بازی دراز- ساعت 14- ورزشگاه تختی دهلران
سرخپوشان برازجان-کوثر مهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی برازجان
نفت و گاز گچساران-سرخ دلان پارسه دیر- ساعت 14- ورزشگاه شهرک نفت اهواز
تاراز چادگان-اتحاد قلعه رئیسی- ساعت 14- ورزشگاه تختی چادگان
پارسیان هارونی-یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت 14- ورزشگاه انقلاب شهرکرد
استقلال جنوب تهران-شهرداری کرج- ساعت 14- ورزشگاه شهید سلیمانی شهریار
منتخب کازرون-ابوذر باشت- ساعت 14- ورزشگاه شهدای کازرون کازرون
وحدت رودبار-یاران زیست سبز تبریز- ساعت 14- ورزشگاه درفک رودبار
بنتونیت سپاهان اصفهک طبس-شهرداری بروات بم- ساعت 14- ورزشگاه آزادی طبس
استقلال شوش-شایان دیزل- ساعت 14- ورزشگاه تختی شوش
 معوقه از هفته دوم
دوشنبه 28 آذر
متحد معزآباد رودان-هرنگ جوان بستک- ساعت 14- ورزشگاه تختی بیکا رودان
پولاد اکسین ایذه-پرسپولیس شیراز- ساعت 14- ورزشگاه تختی قلعه تل باغملک

 هشتم
شنبه 3 دی
پشتیبانی نزاجا خراسان رضوی-نادر مشهد- ساعت 14- ورزشگاه تختی ثامن الائمه (ع) مشهد
جوان نوین ساری-فروشگاه ورزشی علی قیدار- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهدا ساری
مهر کوثر اسلامشهر-سامیت نو قزوین- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهید سلیمانی شهریار
شهرداری بانه-میثاق ائل تن ارومیه- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهید صفری بانه
کیا شاهرود-وحدت آغشت- ساعت 14- ورزشگاه تختی تختی شاهرود
داماش پارسه تهران-مقاومت تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی عطر سیب باقرشهر
فناوران پیشرو اردبیل-شهرداری قائمشهر- ساعت 14- ورزشگاه تختی تختی مشکین شهر
شهرداری کرج-شاهین گرجی محله بهشهر- ساعت 14- ورزشگاه تختی انقلاب کرج
یکشنبه 4 دی
طاقدیس مازندران-استقلال نوین بجنورد - ساعت 14- ورزشگاه تختی متعاقباً اعلام میگردد
ملوان ب انزلی-امید حسن آباد قم- ساعت 14- ورزشگاه تختی آبکنار انزلی
ستارگان سرخ تهران-یاران هادی نوروزی- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهید سلیمانی شهریار
یاران زیست سبز تبریز-آرتیمان هفده ایرانیان- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهرداری تبریز
اروم اسپور ارومیه-عقاب تبریز- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهیدباکری ارومیه
سردار زند ملایر-وحدت رودبار- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهید روحیان ملایر
شهرداری گنبد-استقلال جنوب تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی آزادی گنبد
سرخ پوشان تهران-آرین سپند تهران- ساعت 14- ورزشگاه تختی مرصاد پاکدشت
میعاد مغان پارس آباد-پاس گیلان- ساعت 14- ورزشگاه تختی متعاقباً اعلام میگردد
خرم کشت خرم آباد-سرخپوشان برازجان- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهید کمالوند خرم آباد
اتحاد قلعه رئیسی-زاگرس دهلران- ساعت 14- ورزشگاه تختی آزادی دهدشت
شهدای بازی دراز-نفت و گاز گچساران- ساعت 14- ورزشگاه تختی آزادی کرمانشاه
کوثر مهران-تاراز چادگان- ساعت 14- ورزشگاه تختی عدالت ایلام
سرخ دلان پارسه دیر-پارسیان هارونی- ساعت 14- ورزشگاه تختی شیرودی دیر
پرسپولیس شیراز-هرنگ جوان بستک- ساعت 14- ورزشگاه تختی بعثت شیراز
ابوذر باشت-پادما یدک اصفهان- ساعت 14- ورزشگاه تختی تختی باشت
شایان دیزل-بنتونیت سپاهان اصفهک طبس- ساعت 14- ورزشگاه تختی شهید رحمانی کوار
پولاد اکسین ایذه-خلیج چابهار- ساعت 14- ورزشگاه تختی قلعه تل باغملک
شهرداری بروات بم-منتخب کازرون- ساعت 14- ورزشگاه تختی فجر بم


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول