:: یکشنبه, 16 بهمن 1401

اعلام برنامه مسابقات هفته نهم تا یازدهم ليگ برتر جوانان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 221 ] - دوشنبه, 14 آذر 1401
اعلام برنامه مسابقات هفته نهم تا یازدهم ليگ برتر جوانان

برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم و یک مسابقه معوقه ليگ برتر جوانان باشگاه های کشور فصل 1402-1401 اعلام شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، ...

برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم و یک مسابقه معوقه ليگ برتر جوانان باشگاه های کشور فصل 1402-1401 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

معوقه از هفته سوم:
یکشنبه 20 آذر
سپاهان اصفهان - ولایت اهواز- ساعت 13:30- ورزشگاه صفائیه صفائیه

هفته نهم:
پنجشنبه 24 آذر
ایمان سبز شیراز- خلیج فارس شیراز- ساعت 13:45- ورزشگاه دستغیب  شیراز
گل گهر سیرجان- غفاری تاکستان- ساعت 13:30- ورزشگاه گاز سیرجان
کیان سام بابل- ذوب آهن اصفهان- ساعت 13:30- ورزشگاه هفت تیر بابل
هلال احمر گراش- فولاد خوزستان- ساعت 13:45- ورزشگاه اختصاصی گراش
مس کرمان- نساجی مازندران- ساعت 13:30- ورزشگاه شهدا کرمان
ملوان بندر انزلی- مقاومت کوثر تهران- ساعت 13:30- ورزشگاه آبکنار انزلی
شنبه 26 آذر
شاهین تابان بوشهر- سپاهان اصفهان- ساعت 13:45- ورزشگاه بهشتی بوشهر
یکشنبه 27 آذر
تراکتور تبریز- ولایت اهواز- ساعت 13:45- ورزشگاه شهرداری تبریز

هفته دهم
یکشنبه 27 آذر
خلیج فارس شیراز- غفاری تاکستان- ساعت 13:30- ورزشگاه دستغیب شیراز
پنجشنبه اول دی
نساجی مازندران- ایمان سبز شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه سیمرغ  قائمشهر
جمعه 2 دی
فولاد خوزستان- کیان سام بابل- ساعت 13:45- ورزشگاه اختصاصی اهواز
مقاومت کوثر تهران- مس کرمان- ساعت 13:30- ورزشگاه عطر سیب تهران
هلال احمر گراش- گل گهر سیرجان- ساعت 13:30- ورزشگاه اختصاصی گراش
شنبه 3 دی
ذوب آهن اصفهان- شاهین تابان بوشهر- ساعت 13:30- ورزشگاه شفق اصفهان
سپاهان اصفهان- تراکتور تبریز- ساعت 13:30- ورزشگاه صفائیه صفائیه
یکشنبه 4 دی
ولایت اهواز- ملوان بندرانزلی - ساعت 13:45- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

هفته یازدهم
جمعه 9 دی
گل گهر  سیرجان- خلیج فارس شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه گاز سیرجان
کیان سام بابل- هلال احمر  گراش- ساعت 13:30- ورزشگاه هفت تیر بابل
ملوان بندر انزلی- سپاهان اصفهان- ساعت 13:30- ورزشگاه آبکنار انزلی
غفاری تاکستان- نساجی مازندران- ساعت 13:30- ورزشگاه اختصاصی تاکستان
شاهین تابان بوشهر- فولاد خوزستان- ساعت 13:30- ورزشگاه بهشتی بوشهر
ایمان سبز شیراز- مقاومت کوثر تهران - ساعت 13:30- ورزشگاه دستغیب شیراز
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت 13:30- ورزشگاه سردرود تبریز
شنبه 10 دی
مس کرمان- ولایت اهواز- ساعت 13:30- ورزشگاه شهدا کرمان


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول