:: شنبه, 26 خرداد 1403

اعلام برنامه مسابقات هفته دهم و یازدهم نونهالان کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1025 ] - دوشنبه, 14 آذر 1401
اعلام برنامه مسابقات هفته دهم و یازدهم نونهالان کشور

برنامه مسابقات هفته های دهم و یازدهم قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل 1402-1401 در گروه های چهارگانه اعلام شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهرا...

برنامه مسابقات هفته های دهم و یازدهم قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل 1402-1401 در گروه های چهارگانه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

گروه یک
هفته دهم
جمعه 2 دی
آینده سازان اصفهان -آرمان شیراز  - ساعت 13:30- ورزشگاه  قیام زرین شهر
پارسوماش اهواز- عقاب زاگرس کرمانشاه- ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی ملی و حفاری اهواز
پارس برازجان - خلیج فارس نوین شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی برازجان
آریان اهواز- فولاد خوزستان - ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی ملی و حفاری اهواز

هفته یازدهم:
جمعه 9 دی
آرمان شیراز- عقاب زاگرس کرمانشاه - ساعت 13:30- ورزشگاه  گویوم شیراز
آینده سازان اصفهان- پارس برازجان - ساعت 13:30- ورزشگاه  قیام زرین شهر
فولاد خوزستان -پارسوماش اهواز - ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی اهواز
خلیج فارس نوین شیراز -آریان اهواز- ساعت 13:30- ورزشگاه  ارتش شیراز

گروه دو:
هفته دهم
جمعه 2 دی
استقلال نوین یاسوج - مس کرمان- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی یاسوج
خلیج فارس شیراز- نوین فولاد یزد- ساعت 13:30- ورزشگاه  ارتش شیراز
سپاهان اصفهان- مس رفسنجان - ساعت 13:30- ورزشگاه  صفائیه صفائیه
ایمان سبز شیراز- وصال شیراز- ساعت 13:30- ورزشگاه  بعثت شیراز

هفته یازدهم
جمعه 9 دی
مس کرمان - نوین فولاد یزد - ساعت 13:30- ورزشگاه  شهدا کرمان
استقلال نوین یاسوج - سپاهان اصفهان- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی یاسوج
مس رفسنجان - ایمان سبز شیراز - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی رفسنجان
وصال شیراز - خلیج فارس شیراز - ساعت 13:30- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد

گروه سه
هفته دهم
پنجشنبه اول دی
پیشگامان مشهد - بادامکی مشهد- ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد
جمعه 2 دی
متین بابل - شهروند نور - ساعت 13:30- ورزشگاه  موزیرج بابل
یاران خداداد مشهد - استیل البرز آق قلا - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد
شاهین آمل -پدیده ساری  - ساعت 13:30- ورزشگاه  چمران آمل
هفته یازدهم
پنجشنبه 8 دی
استیل البرز آق قلا- شاهین آمل  - ساعت 13:30- ورزشگاه  شهدا آق قلا 
پیشگامان مشهد -یاران خداداد مشهد  - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد
پدیده ساری- متین بابل- ساعت 13:30- ورزشگاه  اختصاصی ساری
جمعه 9 دی
بادامکی مشهد - شهروند نور - ساعت 13:30- ورزشگاه  تختی مشهد

گروه چهار
هفته دهم
پنجشنبه اول دی
دبیری تبریز - ملوان بندر انزلی - ساعت 13:30- ورزشگاه  مرزداران تبریز
جمعه 2 دی
شهرداری اردبیل - کیا مهر کرمانشاه - ساعت 13:30- ورزشگاه  شهید صوابی نیر
مهدیه تبریز - دوستی مهر تهران - ساعت 13:30- ورزشگاه  مرزداران تبریز

هفته یازدهم
پنجشنبه 8 دی
دوستی مهر تهران- دبیری تبریز - ساعت 13:30- ورزشگاه  زمزم تهران 
کیا تهران - شهرداری اردبیل  - ساعت 13:30- ورزشگاه  بعثت تهران
کیا مهر کرمانشاه -  مهدیه تبریز - ساعت 13:30- ورزشگاه  فجر کرمانشاه


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول