:: یکشنبه, 31 تیر 1403

اطلاعیه پیرامون صدور کارت خبری لیگ های پایه استان تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 799 ] - دوشنبه, 23 آبان 1401
اطلاعیه پیرامون صدور کارت خبری لیگ های پایه استان تهران

با اعلام روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران پوشش خبري و تصویری مسابقات پایه استان تهران از این پس تنها با کارت رسمی هیات فوتبال استان تهران و یا سازمان لیگ ف...

با اعلام روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران پوشش خبري و تصویری مسابقات پایه استان تهران از این پس تنها با کارت رسمی هیات فوتبال استان تهران و یا سازمان لیگ فوتبال ایران مجاز می باشد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ با عنایت به برگزاری مسابقات استان تهران در سال 1401 از این پس خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران تنها با در دست داشتن کارت رسمی هیات فوتبال استان تهران و یا سازمان لیگ فوتبال ایران مجاز خواهد بود در مسابقات حضور و فعالیت نمایند.

خبرنگاران، ‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران ‏رسانه های ‏فعال در حوزه فوتبال تهران که قصد دارند در فصل 1401 مسابقات استان را پوشش دهند می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 30 آبان ماه در سامانه الکترونیکی هیات فوتبال ثبت نام نمایند و مدارک خود را بارگذاری نمایند.

متقاضیان جهت دریافت کارت فوق میبایست؛ معرفی نامه رسمی از باشگاه یا رسانه مجوز دار، کارت خبرنگاری وزارت ورزش و جوانان و کد شپا سامانه الکترونیک هیات فوتبال را داشته باشند.  

متقضیان پس از دریافت کد شپا می بایست این کد را به همراه تصویر معرفی نامه معتبر از رسانه خود و یا معرفی نامه معتبر از باشگاه حاضر در مسابقات استان تهران (سهمیه هر باشگاه فقط یک عکاس) با مهر و امضای مقام مسئول به شماره واتس آپ 09127214131 ارسال نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ تحویل آی دی کارت ها از طریق سایت هیات فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول