:: شنبه, 5 خرداد 1403

نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های کشوری اعلام شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2047 ] - یکشنبه, 22 آبان 1401

نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های کشوری اعلام شد

نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های یک، دسته دوم و دسته سوم فصل 1402-1401 اعلام شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های کشوری اعلام شد

نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های یک، دسته دوم و دسته سوم فصل 1402-1401 اعلام شد. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون...

نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های یک، دسته دوم و دسته سوم فصل 1402-1401 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نحوه صعود و سقوط تیم ها در لیگ های رده های مختلف به شرح زیر است:

لیگ دسته اول:
1- در پایان مسابقات دو تیم رده اول و دوم جدول رده بندی به مسابقات لیگ برتر در فصل آینده صعود می کنند.
2- در پایان مسابقات سه تیم رده های شانزدهم، هفدهم و هجدهم به مسابقات لیگ دسته دوم کشور در فصل آینده سقوط می کنند.

لیگ دسته دوم:
1- در  پایان مسابقات تیم های اول در جداول رده بندی( مجموعا 2 تیم) به صورت مستقیم به مسابقات لیگ یک در فصل آتی صعود می کنند.
2- در پایان مسابقات تیم های دوم جداول رده بندی به مسابقات پلی آف راه پیدا می کنند و مسابقات پلی آف به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد و در پایان این 2 دیدار تیم برتر به مسابقات لیگ یک فصل آتی صعود خواهد کرد.
3- از هر گروه تیم های سیزدهم و چهاردهم جداول رده بندی( مجموعا 4 تیم) به مسابقات لیگ دسته سوم کشور در فصل آتی سقوط می کنند.

لیگ دسته سوم:
1- در پایان مسابقات مرحله اول تیم های اول و دوم جداول رده بندی نهایی گروه های پنجگانه( جمعا 10 تیم) جواز حضور در مرحله دوم مسابقات را کسب می کنند.
2- در پایان مسابقات مرحله اول، تیم های سوم و چهارم و پنجم گروه های پنجگانه( جمعا 15 تیم) جواز حضور در مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در فصل آینده را کسب خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول