:: سه شنبه, 28 فروردین 1403

پیکان قهرمان جوانان کشور شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2791 ] - پنجشنبه, 27 خرداد 1400
پیکان قهرمان جوانان کشور شد

تیم فوتبال جوانان پیکان موفق شد در استادیوم پیکانشهر با حساب دو بر یک از سد تیم سپاهان اصفهان بگذرد و به عنوان قهرمانی مسابقات کشوری دست یابد. مسابقه دوم فینا...

تیم فوتبال جوانان پیکان موفق شد در استادیوم پیکانشهر با حساب دو بر یک از سد تیم سپاهان اصفهان بگذرد و به عنوان قهرمانی مسابقات کشوری دست یابد.

مسابقه دوم فینال در حالی برگزار شد که در بازی رفت دو تیم با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیده بودند.

در نیمه اول بازی و حدود دقیقه 20 تیم سپاهان روی اشتباه مدافعان پیکان به گل رسید ،در ادامه شاگردان محمود انصاری که با این نتیجه قهرمانی را از دست میدادند فشار زیادی روی دروازه سپاهان برای جبران نتیجه آوردند اما تا پایان نیمه اول موفق به گلزنی نشدند. در شروع نیمه دوم و با چند تعویض سرمربی پیکان فشار روی سپاهان بیشتر شد و جوانان پیکان سرانجام در دقایق پایانی با فشار مضاعف روی مدافعان سپاهان موفق شدندآنها را دچار اشتباه و زدن گل به خودی کنند . با این نتیجه بازی به وقت های اضافه کشید و بازی در این دقایق نیز پر استرس دنبال میشد اما این بازیکنان با انگیزه پیکان بودند که خستگی ناپذیر نبض بازی را در اختیار گرفتند و موفق شدند در وقت های تلف شده اول توسط علی اصغر بابایی گل برتری را به ثمر رساند .

 دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران، اسحاق اینانلو رئیس هیات مدیره باشگاه پیکان، رضا کشوری فر دبیر سازمان لیگ فوتبال، رضا عبدی مدیر تیم های پایه کشور، مهدی تارتار سرمربی تیم بزرگسالان پیکان و میرشاد ماجدی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از میهمانان فینال لیگ برتر جوانان کشور بودند.

روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران قهرمانی تیم فوتبال جوانان پیکان در مسابقات لیگ برتر کشور را به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک عرض می نماید.


تصاویر مرتبط
پیکان قهرمان جوانان کشور شد
پیکان قهرمان جوانان کشور شد
پیکان قهرمان جوانان کشور شد
پیکان قهرمان جوانان کشور شد
پیکان قهرمان جوانان کشور شد
پیکان قهرمان جوانان کشور شد

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول