:: شنبه, 5 خرداد 1403

جلسه هم اندیشی با روسای هیات های فوتبال استان برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 925 ] - چهارشنبه, 26 خرداد 1400
جلسه هم اندیشی با روسای هیات های فوتبال استان برگزار شد

جلسه هم اندیشی رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران با روسای هیات های فوتبال شهرستان ها و حوزه های تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهرا...

جلسه هم اندیشی رئیس و دبیر هیات فوتبال استان تهران با روسای هیات های فوتبال شهرستان ها و حوزه های تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ نشست هم اندیشی دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال با روسای هیات های شهرستان ها و حوزه های استان تهران به میزبانی هیات جنوب شرق برگزار شد.

در این نشست که با حضور فلاح رئیس حوزه شهر ری، زواره رئیس حوزه جنوبشرق، حامدی رئیس حوزه شمالشرق، خبیری رئیس حوزه جنوبغرب، بیاتی سرپرست ریاست حوزه شمالغرب، حسینی رئیس هیات قرچک، فتاحی رئیس هیات لواسان، محمدی رئیس هیات اسلامشهر، اشتری رئیس هیات پیشوا، شاهوار رئیس هیات حسن آباد، تیمورپور رئیس هیات رباط کریم، صنعتی مقدم رئیس هیات چهاردانگه، محمدی رئیس هیات بوستان، تات حصاری رئیس هیات ورامین، محمودی رئیس هیات بهارستان و محمد انصاری بازیکن با اخلاق فوتبال ایران به عنوان میهمان ویژه برگزار شد.

در این جلسه در خصوص زمان شروع مسابقات شهرستان ها و حوزه های استان و همچنین رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی که توسط فدراسیون و هیات فوتبال ابلاغ شده است گفتگو شد.

ضمنا مقرر شد رده های سنی به صورت یکسان در تمامی شهرستان ها و حوزه ها اجرا شود و همچنین حق الزحمه داوران به صورت مساوی با داوران استان پرداخت گردد.

در پایان این جلسه دکتر شیرازی ضمن تاکید بر حضور پرشور اهالی فوتبال تهران در انتخابات از روسای هیات های شهرستان ها و حوزه های تهران خواست تمام ظرفیت خود را برای مشارکت هرچه بهتر جامعه بزرگ فوتبال پایتخت در انتخابات بکار گیرند و از مربیان و بازیکنان خود برای شرکت در این امر مهم دعوت به عمل آورند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول