:: شنبه, 26 خرداد 1403

فسخ قرارداد بازیکنان سال 99

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 792 ] - دوشنبه, 17 خرداد 1400
فسخ قرارداد بازیکنان سال 99

با توجه به پایان مسابقات استان تهران کمیته انفورماتیک هیات فوتبال بازیکنانی که در فصل 99 قراردادشان به پایان می رسید را فسخ کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوت...

با توجه به پایان مسابقات استان تهران کمیته انفورماتیک هیات فوتبال بازیکنانی که در فصل 99 قراردادشان به پایان می رسید را فسخ کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ کمیته انفورماتیک هیات فوتبال استان تهران قرارداد آن دسته از بازیکنانی که در فصل 99 فعال بودند و قراردادشان در تاریخ 31 فروردین 1400 به پایان می رسید را به صورت اتوماتیک فسخ کرد.

فصل گذشته رقابت های استان تهران به دلیل موج چهارم ویروس کرونا تا تاریخ 10 خردادماه ادامه داشت و به این منظور با تنظیم سامانه الکترونیکی قرارداد بازیکنهایی که تا تاریخ 31 فروردین اعتبار داشند تا پایان مسابقات این فصل فعال ماند تا خللی در برگزاری مسابقات و سیستم ثبت اطلاعات مسابقه قرار نگیرد.

بدین ترتیب با پایان مسابقات استان تهران تمامی نفراتی که 31 فروردین ماه قراردادشان به پایان رسیده بود در تاریخ 15 خرداد ماه در سیستم فسخ و به عنوان بازیکن آزاد اعلام شدند.

همچنین به دلیل انجام این پروسه بازیکنان فعال در حوزه های مختلف استان تهران که در بعضی از آنها  مسابقاتشان همچنان در جریان است از لیست تیم های خود خارج شده اند که در این خصوص لیست کاغذی حوزه ملاک بوده و تیم ها نباید به تاریخ فسخ سامانه استناد کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول