:: شنبه, 26 خرداد 1403

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 5320 ] - چهارشنبه, 12 خرداد 1400

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر استان تهران در فصل 1400 در تاریخ 10 خردادماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
قرعه کشی مسابقات لیگ برتر استان تهران برگزار شد

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر استان تهران در فصل 1400 در تاریخ 10 خردادماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هی...

قرعه کشی رقابت های لیگ برتر استان تهران در فصل 1400 در تاریخ 10 خردادماه در ساختمان هیات فوتبال برگزار شد که این مراسم به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال پخش گردید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ قرعه کشی مسابقات لیگ برتر سال 1400استان تهران در حضور دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال؛ دکتر پاکضمیر رئیس کمیته مسابقات، معراج شیرازی مدیر ویژن تهران، آقایان خوشرو، مدرس زاده، حسینی، کامیانی اعضای کمیته مسابقات و سایر مسئولین هیات فوتبال استان تهران در ساختمان هیات فوتبال برگزار گردید و از طریق صفحه اینستاگرام هیات فوتبال به طور زنده برای مخاطبین فوتبال پایتخت پخش شد.

در این قرعه کشی آنلاین تیم ها در جایگاه های 1 تا 16 لیگ برتر قرار گرفتند و برنامه بازی های خود را بر این اساس می توانند با کلیک بر روی لینک های زیر مشاهده فرمایند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول