:: سه شنبه, 15 اسفند 1402

تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر به لیگ برتر کشور صعود کردند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1554 ] - دوشنبه, 10 خرداد 1400

تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر به لیگ برتر کشور صعود کردند

تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر موفق شدند با کسب مقام اول در گروه های خود جواز جضور در لیگ برتر کشور را بدست آوردند. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان ت... 4 out of 5 based on 3 ratings.
تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر به لیگ برتر کشور صعود کردند

تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر موفق شدند با کسب مقام اول در گروه های خود جواز جضور در لیگ برتر کشور را بدست آوردند. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان ت...

تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر موفق شدند با کسب مقام اول در گروه های خود جواز جضور در لیگ برتر کشور را بدست آوردند.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ تیم های زیر 15 و 16 سال ایرانمهر موفق شدند با غلبه بر حریفان خود و کسب مقام اول در گروه خود جواز حضور در مسابقات لیگ برتر کشور را کسب نمایند.

تیم زیر 15 سال ایرانمهر موفق شد در مرحله آخر این رقابت ها از تیم های تراکتور تبریز و ملوان انزلی پیشی بگیرد و با قهرمانی در گروه خود آماده حضور در لیگ برتر این رده سنی شود.

همچنین تیم زیر 16 سال ایرانمهر نیز موفق شد بالاتر از قائمشهر و منتخب آمل با کسب مقام اول به لیگ برتر کشور در این رده سنی راه یابد.

هیات فوتبال استان تهران این موفقیت را به مدیریت، کادرفنی و بازیکنان هر دو تیم ایرانمهر تبریک عرض می نماید و برای نماینده تهران در مسابقات لیگ برتر کشور آرزوی موفقیت دارد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول