:: جمعه, 4 اسفند 1402

تاریخ و نحوه برگزاری مسابقات دسته دوم مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 881 ] - چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400
تاریخ و نحوه برگزاری مسابقات دسته دوم مشخص شد

کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران شرایط برگزاری مسابقات دسته دوم استان را در فصل 1400 اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ طی دو جلسه ...

کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران شرایط برگزاری مسابقات دسته دوم استان را در فصل 1400 اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ طی دو جلسه بحث و تبادل نظر در روزهای دوشنبه 20 و چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه، کمیته مسابقات هیات فوتبال استان تهران تاریخ قرعه کشی، نقل و انتقالات، شروع لیگ و نحوه برگزاری مسابقات دسته دوم استان تهران را مشخص کرد.

بر این اساس مقرر شد قرعه کشی مسابقات دسته دوم در تاریخ 10 خرداد ماه و به صورت پخش زنده از اینستاگرام رسمی هیات فوتبال انجام شود و زمان نقل و انتقالات نیز تا 5 تیر ماه خواهد بود. همچنین تاریخ شروع مسابقات نیز طبق اعلام قبلی 22 تیرماه می باشد.

ضمنا در این جلسات تصمیم گیری شد با توجه به شرایط خاص کرونایی استان در سال گذشته و عدم برگزاری مسابقات فصل 99 در لیگ های دسته دوم؛ هر تیم حاضر در مسابقات این لیگ اجازه داشته باشد در فهرست اولیه خود 7 بازیکن با شرایط سنی فصل 99 ( یک سال بزرگتر نسبت به سال 1400 ) معرفی نماید.

لازم به ذکر است این 7 نفر تنها در لیست ارائه شده تیم ها در پیش از مسابقات اجازه معرفی خواهند داشد و در سهمیه آزاد و نیم فصل قابل استفاده نمی باشد.

آیین نامه این مسابقات نیز به زودی از طریق سایت رسمی هیات فوتبال اعلام خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول