:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

فرصت شب قدر و تسلیت بابت شهادت امام علی (ع)

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 488 ] - پنجشنبه, 1 اردیبهشت 1401
فرصت شب قدر و تسلیت بابت شهادت امام علی (ع)

یا رب ز تو امشب عطا می طلبم / هشیاری و بخشش خطا می طلبم شب قدر فرصتی است زرین و طلایی برای شستشوی آینه دل. این شب بهترین فرصت است تا خوبی ها را جایگزین بدیها،...

یا رب ز تو امشب عطا می طلبم / هشیاری و بخشش خطا می طلبم

شب قدر فرصتی است زرین و طلایی برای شستشوی آینه دل. این شب بهترین فرصت است تا خوبی ها را جایگزین بدیها، صلح و صفا را جایگزین اختلاف و تفرقه، احسان و نیکی را جایگزین ظلم و ستم، احسان به والدین را جایگزین عاق والدین و صله رحم را جایگزین قطع رحم نماییم. نیکو و شایسته است با صدقات قدمی در جهت آبادانی خانه آخرت برداریم و با اعمال نیک و خیر، ثواب دو چندان ببریم.
در شب قدر که شب زنده داری می کنیم، خداوند نام ما را در گروه نیک بختان ثبت می کند و آتش جهنم را بر ما حرام می سازد. آیا توفیقی بالاتر از این هست که آتش جهنم بر ما حرام شود و به خدا نزدیک تر شویم؟
دعاهای شبهای رمضان مجموعه ای است روشنی بخش که با تکرار تلاوت آنها، آموزش های آن ها به صورت هدف هایی برای ما در می آیند. پس هنگام خواندن این ادعیه شایسته و بهتر است مفهوم آنها را نیز همواره مدنظر داشته باشیم و با تلاش و کوشش به سوی این هدف های مطرح شده در دعاها گام برداریم.

هیات فوتبال استان تهران ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما و تسلیت سالروز شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام از شما سروران ارجمند در این شب ها طلب دعای خیر دارد.

روابط عمومی هیات فوتبال استان تهران


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول