:: یکشنبه, 31 تیر 1403

حضور دکتر شیرازی و تیموری در برنامه فینال ستاره ساز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1198 ] - یکشنبه, 29 فروردین 1400
حضور دکتر شیرازی و تیموری در برنامه فینال ستاره ساز

رئیس و دبیر هیات فوتبال در مجموعه برنامه تلوزیونی ستاره ساز که با موضوع کشف استعدادهای فوتبال به شناسایی ستاره های فوتبال ایران در سراسر کشور می پردازد حاضر ش...

رئیس و دبیر هیات فوتبال در مجموعه برنامه تلوزیونی ستاره ساز که با موضوع کشف استعدادهای فوتبال به شناسایی ستاره های فوتبال ایران در سراسر کشور می پردازد حاضر شدند.

دکتر شیرازی رئیس و عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران با دعوت عوامل این برنامه در استدیو این برنامه حاضر شدند و عملکرد بازیکنان و مربیانشان را نظاره گر بودند.

فیروز کریمی، خداداد عزیزی، رضا شاهرودی، اسماعیل حلالی، سیروس دین محمدی، پرویز برومند و ایوب اصغرخانی داوران و مربیان این مسابقه تلوزیونی بودند که نفرات نهایی و برتر سری دوم این برنامه را انتخاب کردند.

دکتر شیرازی ضمن تشکر از عوامل این برنامه ابراز امیدواری کرد با ساخت چنین برنامه هایی و یا برگزاری فستیوال های استعدادیابی در سراسر کشور هیچ استعدادی از نظر کارشناسان و مربیان فوتبال کشور پنهان نماند و استعدادهای بیشماری که در اقصی نقاط کشور علاقه مند به فوتبال هستند به تیم های حرفه ای راه پیدا کنند.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول