:: جمعه, 17 آذر 1402

دبیر هیات فوتبال: تست گیری تیم های استان تهران تخلف است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 875 ] - دوشنبه, 23 فروردین 1400
دبیر هیات فوتبال: تست گیری تیم های استان تهران تخلف است

دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص انجام تست گیری توسط برخی تیم های فوتبال پایتخت هشدار داد. عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص گزارش هایی مبن...

دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص انجام تست گیری توسط برخی تیم های فوتبال پایتخت هشدار داد.

عباس تیموری دبیر هیات فوتبال استان تهران در خصوص گزارش هایی مبنی بر انجام تست گیری برخی تیم های استان تهران طی روزهای گذشته گفت: با توجه به دستور ستاد ملی مقابله با کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی استان تهران؛ هیات فوتبال تصمیم به تعویق 2 هفته پایانی مسابقات لیگ برتر استان گرفت و در اطلاعیه ای به تیم ها اعلام شد در این مدت تعطیلی اجازه برگزاری تمرین و یا تست گیری برای مسابقات فصل آینده را نخواهند داشت.

وی ادامه داد: متاسفانه طی روزهای گذشته و بر اساس گزارشات ارسالی برخی تیم های حاضر در مسابقات تهران با برگزاری جلسات تمرینی اقدام به تست گیری از علاقه مندان کرده اند که اعلام می کنیم مطمئنا با متخلفین برخورد قانونی صورت می پذیرد و در کمیته انضباطی هیات فوتبال برای این افراد رای صادر خواهد شد.

تیموری افزود: از مدیران و مربیان فعال در استان تهران نیز درخواست داریم همانطور که در اطلاعیه قبلی عنوان کرده ایم در طی این 2 هفته تمرینات تیم های خود را تعطیل کنند تا خدای نکرده فوتبالیست ها و خانواده های آنها درگیر شیوع این ویروس جهش یافته نشوند و لازم است این اطمینان خاطر را خدمت آنها بدهم که انشالله پس از بازگشایی مجدد مجموعه های ورزشی استان تهران، هیات فوتبال وقت کافی برای آماده سازی تیم هایشان را در نظر خواهد گرفت و از این بابت جای نگرانی ای باقی نیست.

دبیر هیات فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: از کلیه خانواده های فوتبالیست های علاقه مند خواهشمندم در مدت 2 هفته تعطیلی اعلام شده به هیچ عنوان اجازه حضور فرزندان خود در اینگونه تمرین ها و تست گیری ها را ندهند تا انشالله فوتبال تهران بتواند با سلامت موج چهارم کرونا را پشت سر بگذارد و سپس آماده شروع مسابقات فوتبال در سطح استان شویم.مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول