:: جمعه, 4 اسفند 1402

فدراسیون برنامه برگزاری کلاس های مربیگری پیش روی را اعلام کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1947 ] - سه شنبه, 17 فروردین 1400

فدراسیون برنامه برگزاری کلاس های مربیگری پیش روی را اعلام کرد

کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از برگزاری دوره های مختلف آموزشی در استانهای کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدرا... 4 out of 5 based on 5 ratings.
فدراسیون برنامه برگزاری کلاس های مربیگری پیش روی را اعلام کرد

کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از برگزاری دوره های مختلف آموزشی در استانهای کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدرا...

کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از برگزاری دوره های مختلف آموزشی در استانهای کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون،  یک دوره آموزش مربیگری درجه A فوتبال آسیا طی سه مرحله از تاریخ 17 تا 24 فروردین و از تاریخ 1تا 11 خرداد و از تاریخ 8 تا 18 تیرماه در شهرستان قزوین برگزار خواهد شد که  اردشیر پورنعمت به عنوان مدرس اول ، میرمسعود میرزاده به عنوان مدرس دوم و مرتضی محصص به عنوان نماینده فدراسیون در این دوره حضور دارند.

همچنین یک دوره آموزش مربیگری درجه C فوتبال طی دو مرحله از تاریخ 18 تا 24 فروردین  و از تاریخ 28 اردیبهشت  لغایت 3خرداد در شهرستان تهران – حوزه جنوب شرق برگزار خواهد شد که احمد سنجری به عنوان مدرس ، ممی نظرزاده مسعود به عنوان دستیار و عبدالکریم خسروی به عنوان نماینده فدراسیون دوره فوق را زیر نظر دارند.

دوره آموزش مربیگری درجه C فوتبال طی دو مرحله از تاریخ 17 تا 24 فروردین و از 28 اردیبهشت تا 2 خرداد ماه  در شهرستان تهران – حوزه جنوب شرق برگزار خواهد شد.

علی ترابی به عنوان مدرس ، محمد مهدی محمدیان به عنوان دستیار و عبدالکریم خسروی به عنوان نماینده فدراسیون دوره فوق را تدریس میکنند.

دوره آموزش مربیگری درجه D فوتبال از تاریخ 17 تا 24 فروردین در شهرستان سنندج  و به مدرسی سید محمد مختار حسینی برگزار می شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول