:: یکشنبه, 26 فروردین 1403

تبریک هیات فوتبال به تیم پویا دیلم آریا کیا قهرمان لیگ برتر بزرگسالان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1966 ] - پنجشنبه, 21 اسفند 1399

تبریک هیات فوتبال به تیم پویا دیلم آریا کیا قهرمان لیگ برتر بزرگسالان

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی تیم بزرگسالان پویا دیلم آریا کیا را خدمت بازیکنان، مربیان و مدیران این تیم تبریک عرض می نماید. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال... 5 out of 5 based on 2 ratings.
تبریک هیات فوتبال به تیم پویا دیلم آریا کیا قهرمان لیگ برتر بزرگسالان

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی تیم بزرگسالان پویا دیلم آریا کیا را خدمت بازیکنان، مربیان و مدیران این تیم تبریک عرض می نماید. به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال...

هیات فوتبال استان تهران قهرمانی تیم بزرگسالان پویا دیلم آریا کیا را خدمت بازیکنان، مربیان و مدیران این تیم تبریک عرض می نماید.

به گزارش پایگاه خبری هیات فوتبال استان تهران؛ هیات فوتبال استان تهران طی پیامی قهرمانی تیم بزرگسالان پویا دیلم آریا کیا را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

قهرمانی تیم فوتبال بزرگسالان پویا دیلم آریا کیا در مسابقات آسیا ویژن تهران سال 99 را به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می گوییم.

هیات فوتبال استان تهران همچنین به تیم های برنا راستین مهام و منتخب شمیران که موفق شدند عناوین دوم و سوم این مسابقات را کسب نمایند تبریک عرض می نماید.

در پایان هیات فوتبال مراتب تشکر خود را از تمامی 16 تیم این رده که با همکاری خوب خود موجب برگزاری لیگی پویا و درخور نام بزرگ فوتبال پایتخت شدند تقدیم می کند.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول