:: دوشنبه, 27 فروردین 1403

محمدی: شائبه ای در انتخابات هیئت فوتبال وجود نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 693 ] - دوشنبه, 4 اسفند 1399
محمدی: شائبه ای در انتخابات هیئت فوتبال وجود نداشت

 مدیرعامل باشگاه پیکان معتقد است مجمع هیئت فوتبال استان تهران بدون هیچ شائبه ای برگزار شد. اکبر محمدی بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان تهر...

 مدیرعامل باشگاه پیکان معتقد است مجمع هیئت فوتبال استان تهران بدون هیچ شائبه ای برگزار شد.

اکبر محمدی بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان تهران، گفت: متولی برگزاری این مجمع اداره کل ورزش تهران و فدراسیون فوتبال است. اگر این مجمع بعد از انتخابات فدراسیون هم برگزار می شد بازهم یکسری شائبه وجود داشت. مهم اجرای استاندارد این مجمع بود که به نظر من خیلی خوب برگزار شد. اولین بار است که در چنین مجمعی حضور پیدا می کنم. با دوستان همفکری کردم و به نظر من که در داخل مجمع بودم هیچ شائبه ای نبود.

وی درباره اینکه عده ای برای آینده فوتبال تهران ابراز نگرانی کردند، گفت: با توجه به اینکه توزیع آرا یکطرفه نبود، رئیس برگزیده باید همه طرف ها را در نظر بگیرد. هر رای که امروز به آقای شیرازی داده نشد از طرف طیفی بود که علاقه مند به تغییر بودند. امروز دموکراسی دیدیم و آقای شیرازی می تواند از همه ظرفیت ها استفاده کند.

مدیرعامل باشگاه پیکان با اشاره به آرای آقایان ملک آباد و نکسیا، تصریح کرد: وقتی این مجمع را با مجامع سایر استان ها که روسا یکطرفه برنده می شوند مقایسه می کنیم، به این پی می بریم که آقای شیرازی باید از همه نظرات و سلیقه ها استفاده کند. طبیعتاً در هر انتخاباتی ممکن است نظرات و تفاوت هایی وجود داشته باشد.

محمدی تاکید کرد: باید به انتخاب اعضای مجمع احترام گذاشت. الان آقای شیرازی رئیس فوتبال تهران در همه گروه ها و طیف هاست و این به نظر من باید به عنوان اصل اول در مشارکت اعضای مجمع در این رای گیری در نظر گرفته شود. 


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول