:: چهارشنبه, 30 خرداد 1403

پریچهره: انتخابات هیات فوتبال ارتباطی به انتخابات فدراسیون نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 784 ] - دوشنبه, 4 اسفند 1399

پریچهره: انتخابات هیات فوتبال ارتباطی به انتخابات فدراسیون نداشت

 مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که برگزاری انتخابات هیئت فوتبال این استان، ارتباطی به انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد. نصرالله پریچهره درباره انتخا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پریچهره: انتخابات هیات فوتبال ارتباطی به انتخابات فدراسیون نداشت

 مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که برگزاری انتخابات هیئت فوتبال این استان، ارتباطی به انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد. نصرالله پریچهره درباره انتخا...

 مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که برگزاری انتخابات هیئت فوتبال این استان، ارتباطی به انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد.

نصرالله پریچهره درباره انتخابات هیات فوتبال استان تهران و اعتراضات به احتمال مهندسی شدن آن اظهار داشت: فوتبال خود به خود حاشیه دارد و نمی شود باز هم حاشیه درست کرد. افراد مستندات خود را منتشر کنند. ما باید از همزبانی به همدلی برسیم و تا زمانی که همدلی ایجاد نشود، فوتبال باز هم مشکل خواهد داشت. خیلی صحبت کردیم و نامزدهای انتخابات حرف های قشنگی زدند. آنها برنامه های خوبی دادند و آرامش حاکم بود. تلاش کردیم براساس آیین نامه و اساسنامه پیش برویم و خدشه ای به آن وارد نشده است.

وی با بیان اینکه پس از بسته شدن لیست نامزدها گفته شد انتخابات مهندسی شده است، تصریح کرد: ما گفتیم خودمان ورزشی هستیم و اگر انتخابات مهندسی است، نباید در حد حرف باشد. باید در این باره مستندسازی شود. برای اولین بار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، کارگروهی با افراد حوزه نظارتی، بازرسی، حراست، معاونت ورزشی و حقوقی خودمان که به اساسنامه اشراف داشته اند، تشکیل دادم. می توانم بگویم خودم کمترین وقت را گذاشتم و به کارگروه گفتم خودشان تصمیم بگیرند. دبیر مجمع هم حضور داشت و ایرادات در سه روز کاری برطرف شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

برترین سرمربی لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین دروازه بان لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

برترین بازیکن لیگ برتر جوانان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول