:: جمعه, 4 اسفند 1402

پریچهره: انتخابات هیات فوتبال ارتباطی به انتخابات فدراسیون نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 734 ] - دوشنبه, 4 اسفند 1399

پریچهره: انتخابات هیات فوتبال ارتباطی به انتخابات فدراسیون نداشت

 مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که برگزاری انتخابات هیئت فوتبال این استان، ارتباطی به انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد. نصرالله پریچهره درباره انتخا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پریچهره: انتخابات هیات فوتبال ارتباطی به انتخابات فدراسیون نداشت

 مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که برگزاری انتخابات هیئت فوتبال این استان، ارتباطی به انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد. نصرالله پریچهره درباره انتخا...

 مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفت که برگزاری انتخابات هیئت فوتبال این استان، ارتباطی به انتخابات فدراسیون فوتبال ندارد.

نصرالله پریچهره درباره انتخابات هیات فوتبال استان تهران و اعتراضات به احتمال مهندسی شدن آن اظهار داشت: فوتبال خود به خود حاشیه دارد و نمی شود باز هم حاشیه درست کرد. افراد مستندات خود را منتشر کنند. ما باید از همزبانی به همدلی برسیم و تا زمانی که همدلی ایجاد نشود، فوتبال باز هم مشکل خواهد داشت. خیلی صحبت کردیم و نامزدهای انتخابات حرف های قشنگی زدند. آنها برنامه های خوبی دادند و آرامش حاکم بود. تلاش کردیم براساس آیین نامه و اساسنامه پیش برویم و خدشه ای به آن وارد نشده است.

وی با بیان اینکه پس از بسته شدن لیست نامزدها گفته شد انتخابات مهندسی شده است، تصریح کرد: ما گفتیم خودمان ورزشی هستیم و اگر انتخابات مهندسی است، نباید در حد حرف باشد. باید در این باره مستندسازی شود. برای اولین بار در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، کارگروهی با افراد حوزه نظارتی، بازرسی، حراست، معاونت ورزشی و حقوقی خودمان که به اساسنامه اشراف داشته اند، تشکیل دادم. می توانم بگویم خودم کمترین وقت را گذاشتم و به کارگروه گفتم خودشان تصمیم بگیرند. دبیر مجمع هم حضور داشت و ایرادات در سه روز کاری برطرف شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول