:: چهارشنبه, 2 خرداد 1403

دومین جلسه هیئت مدیره جمعیت حامیان هواداران برگزار شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 672 ] - جمعه, 1 اسفند 1399
دومین جلسه هیئت مدیره جمعیت حامیان هواداران برگزار شد

دومین جلسه هیئت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی در روز چهارشنبه مورخ  29/ 11/ 99 با حضور اعضای هیئت و همچنین آقای دکتر عبدالحمید احمدی...

دومین جلسه هیئت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی در روز چهارشنبه مورخ  29/ 11/ 99 با حضور اعضای هیئت و همچنین آقای دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزیر و همچنین آقای دکتر جعفر سطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

 دکتر احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان در این نشست گفت: به آینده جمعیت حامیان هواداران فوتبال  ایران" امیدوار هستیم

همچنین دکتر سطوتی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش گفت: جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران با هدف، برنامه و فعال هستند.

در این جلسه آقایان دکتر احمدی و دکتر سطوتی بر اهمیت و ضرورت حضور فعال جمعیت برای فرهنگ سازی در حوزه هواداری در ورزش بویژه فوتبال تاکید نموده و اشاره داشتند؛ انجام تمامی امور مربوط به هواداران خصوصا در استادیوم های ورزشی صرفا با نظارت وزارت ورزش امکان پذیر نیست لذا با توجه نقش بی بدیل و اثر بخش جمعیت در توسعه اخلاق مداری و همچنین جایگاه منحصر به فرد سمن ها در اعتلای فرهنگ هواداری، انتطار می رود جمعیت با حضور پر رنگ خود به نحو شایسته ای در ایجاد تعامل مبتنی بر قانون پذیری و صمیمیت میان هواداران و سایر عوامل از جمله قانون گزاران ایفای نقش نماید. در این خصوص وزارت ورزش نیز همواره حمایت های قانونی لازم را از جمعیت معمول می نماید.
لازم به ذکر است در طول برگزاری جلسه ضمن تصویب آئین نامه هیات نظارت جمعیت و همچنین تصویب انتصاب آقای مسعود غفاری بعنوان معاونت مالی و اداری، آقایان مهندس ساسان طاهری معاونت فرهنگی باشگاه  فولاد خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد مالک مسئول فرهنگی باشگاه استقلال، عباس اسماعیل بیگی مسئول کانون هواداران باشگاه پرسپولیس، محمدرضا تهرانی رئیس هیئت مدیره، محمد ملازینل مدیرعامل و فاطمه قویدل معاونت بانوان جمعیت حامیان هوادار ضمن تشریح نحوه ی عملکرد و چگونگی حوزه فعالیت خود، مطالبی را پیرامون مشکلات هواداران و ضرورت توجه خاص برای رفع موانع موجود ارایه داشتند و تعامل عمیق تر در جهت بهره گیری از پتانسیل های موجود در جمعیت، باشگاهها و سایر عوامل موثر در بهینه سازی امور هواداران را از مسُولان ذیربط خواستار شدند.

شایان ذکر است در این جلسه ضمن قدردانی از میزبانی و حضور مدیران فرهنگی وزارت ورزش، احکام دبیر هیئت مدیره، سخنگو و معاونت های روابط عمومی، امور حقوقی و بانوان توسط معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان به ایشان اهداء شد. همچنین بعلت عدم حضور معاونت حقوقی، حکم ایشان نیابتا به مدیرعامل جمعیت تقدیم شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول