:: شنبه, 26 خرداد 1403

سلیمانی: عاملیان درگیری حق حضور در بازی ها را ندارند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 779 ] - شنبه, 25 بهمن 1399
سلیمانی: عاملیان درگیری حق حضور در بازی ها را ندارند

عوامل درگیری در دیدار روز گذشته از لیگ دسته اول امیدهای تهران تا اطلاع ثانوی از حضور در بازی ها محروم شدند. در دیدار روز گذشته تیم های ستارگان پیشگام پیمان با...

عوامل درگیری در دیدار روز گذشته از لیگ دسته اول امیدهای تهران تا اطلاع ثانوی از حضور در بازی ها محروم شدند.

در دیدار روز گذشته تیم های ستارگان پیشگام پیمان با ستاره پرشین پاسارگاد در چارچوب رقابت های دسته اول رده سنی امیدهای استان تهران درگیری های عجیب و غریبی رخ داد که جنجال بزرگی را ایجاد کرد.

کاظم سلیمانی، دبیر کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره این درگیری اظهار داشت: گزارش ابتدایی ناظر بازی اواخر شب گذشته به دست ما رسید و اکنون هم منتظر دریافت گزارش نهایی ناظر و داور این مسابقه هستیم و پس از آن به فوریت برای صدور احکام نهایی عاملان این درگیری اقدام خواهیم کرد.

وی افزود: در حال حاضر طبق دستور موقت صادر شده سرمربی، سرپرست، مربی، یکی دو بازیکن تیم ستارگان پیشگام پاسارگاد و برخی عوامل تیم ستاره پرشین که در این درگیری دخیل بود ه اند، حق حضور در بازی ها را ندارند.

دبیر کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران تصریح کرد: منتظر هستیم امروز گزارش نهایی به دست ما برسد و در سریع ترین زمان ممکم احکام لازمه را صادر خواهیم کرد زیرا به واقع این رفتارها در شان فوتبال تهران نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول