:: شنبه, 26 خرداد 1403

ماجدی: سال آینده تغییر رده سنی خواهیم داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 842 ] - یکشنبه, 28 دی 1399
ماجدی: سال آینده تغییر رده سنی خواهیم داشت

رئیس کمیته جوانان گفت: استعدادیابی بازیکنان جدید از طریق کادر فنی تیم های جوانان و نوجوانان در بهترین شرایط پیگیری خواهد شد. میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان د...

رئیس کمیته جوانان گفت: استعدادیابی بازیکنان جدید از طریق کادر فنی تیم های جوانان و نوجوانان در بهترین شرایط پیگیری خواهد شد.

میرشاد ماجدی، رئیس کمیته جوانان درباره لغو مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا عنوان کرد: با توجه به اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر لغو مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا 2021 ، این رقابتها به سال به 2023 و در همان کشورهای میزبان  که پیش از این اعلام شده بود، موکول شد.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به برنامه و مقررات جدید مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا که قرار است 25 ژانویه 2021 از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون های عضو ابلاغ شود، حاکی از آن است که تغییر رده سنی خواهیم داشت. برهمین اساس رده سنی مسابقات جوانان زیر20 سال و نوجوانان زیر 17 سال خواهد شد.

رئیس کمیته جوانان در پایان اظهار داشت: فدراسیون فوتبال با وجود تمامی مشکلات و محدودیت ها از تیم های ملی خودش در تمامی رده ها به خصوص نوجوانان و جوانان حمایت کرده و این حمایت استمرار خواهد داشت. آنچه مسلم است برنامه ریزی استعدادیابی بازیکنان جدید از طریق کادر فنی هر دو تیم در بهترین شرایط پیگیری خواهد شد و بازیکنان مستعد به اردوهای این تیم ها دعوت می شوند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین سرمربی لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین دروازه بان لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن لیگ برتر نونهالان استان تهران را انتخاب کنید

گالری عکس

جدول