:: یکشنبه, 24 تیر 1403

برگزاری موفق دربی تهرانی ها با داوری از تهران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 652 ] - دوشنبه, 22 دی 1399
برگزاری موفق دربی تهرانی ها با داوری از تهران

نود و چهارمین دربی تهران میان استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، با سومین تساوی دو تیم با نتیجه ای مشابه خاتمه یافت. دیدار دو تیم استق...

 نود و چهارمین دربی تهران میان استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، با سومین تساوی دو تیم با نتیجه ای مشابه خاتمه یافت.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:35 دوشنبه 22 دی ماه در استادیوم آزادی تهران آغاز شد و و دو تیم در دیداری جذاب به تساوی 2 - 2 رسیدند.

ارسلان مطهری در دقیقه 2 استقلال را پیش انداخت، اما در نیمه دوم مهدی عبدی در دقیقه 50 و وحید امیری در دقیقه 66 نتیجه را به سود پرسپولیس برگرداندند. در نهایت مهدی قائدی بود که در دقیقه 3+90 گل تساوی را به ثمر رساند تا شاگردان فکری در لحظات آخر از شکست فرار کنند. نتیجه 2 - 2 سومین دیدار پیاپی دو تیم است که استقلال و پرسپولیس در این تساوی مشابه هت تریک کردند.

قضاوت این دیدار بر عهده رضا کرمانشاهی داور تهرانی لیگ برتر بود که با توجه به نظرات کارشناسان قضاوت خوبی را در این دیدار انجام داد.

پیش از آغاز دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در دربی 94 دکتر شیرازی رئیس هیات فوتبال و سایر اعضای سازمان لیگ و هیات فوتبال و همین طور بازیکنان دو تیم با اهدای شاخ گل هایی به تمثال شهدای گرانقدر اقتدار و افتخار ایران اسلامی ادای احترام کردند.


تصاویر مرتبط
برگزاری موفق دربی تهرانی ها با داوری از تهران
برگزاری موفق دربی تهرانی ها با داوری از تهران

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول