:: پنجشنبه, 10 اسفند 1402

اطلاعیه هیات فوتبال برای صدور کارت پوشش خبری سال 99

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1004 ] - یکشنبه, 7 دی 1399

اطلاعیه هیات فوتبال برای صدور کارت پوشش خبری سال 99

هیات فوتبال استان تهران شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش ‏خبری - تصویری رسانه ها برای لیگ 99 را اعلام کرد.‏ خبرنگاران، ‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران ‏رسانه ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
اطلاعیه هیات فوتبال برای صدور کارت پوشش خبری سال 99

هیات فوتبال استان تهران شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش ‏خبری - تصویری رسانه ها برای لیگ 99 را اعلام کرد.‏ خبرنگاران، ‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران ‏رسانه ...

هیات فوتبال استان تهران شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش ‏خبری - تصویری رسانه ها برای لیگ 99 را اعلام کرد.‏

خبرنگاران، ‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران ‏رسانه های ‏فعال در حوزه فوتبال تهران که قصد دارند در فصل 99 مسابقات استان را پوشش دهند می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 10 دی ماه در سامانه الکترونیکی هیات فوتبال ثبت نام نمایند و مدارک خود را بارگذاری نمایند.

برای این منظور لازم است تمامی افرادی که قصد دریافت آی دی کارت مسابقات فصل 99 را دارند همانند بازیکنان، مربیان، مدیران و ... در سامانه هیات فوتبال ثبت نام نمایند و کد 1020 خود را دریافت کنند.

قراردادن عکس پرسنلی جدید (سه در چهار تمام رخ رنگی با ‏زمینه ‏سفید)، کارت ملی شماره ثابت و موبایل معتبر در هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

متقضیان پس از دریافت کد 1020 می بایست این کد را به همراه تصویر معرفی نامه معتبر از رسانه خود و یا معرفی نامه معتبر از باشگاه حاضر در مسابقات استان تهران (سهمیه هر باشگاه فقط یک عکاس) با مهر و امضای مقام مسئول به شماره واتس آپ 09222724468 ارسال نمایند.

لازم به ذکر است تاریخ تحویل آی دی کارت ها از طریق سایت هیات فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول